شنبه، 01 مهر 1402| 23 September 2023

آفتاب ایلام |مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: استخر سرپوشیده کارگران تا پایان امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.به گزارش آفتاب ایلام، نورالدین الیاسی اظهار داشت: عملیات اجرایی و تکمیل ساخت استخر سرپوشیده کارگران مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایلام پس از 10 سال وقفه و تعطیلی با پیگیری‌های انجام شده از اسفند ماه سال 1401 در دولت سیزدهم آغاز شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح، با اختصاص 100 میلیارد ریال از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی آغاز شده است، اضافه کرد: این مبلغ از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه ای، طرح های عمرانی و نیز ماده 56 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت شروع شده و در حال حاضر نیز ادامه دارد.

الیاسی با بیان اینکه طرح استخر سرپوشیده مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایلام در زمینی به مساحت 2050 متر در 2 طبقه در حال تکمیل شدن است.تصریح کرد: این طرح که از مطالبات به حق مردم و جامعه کار و تولید استان است، در صورت تزریق اعتبارات به موقع، تا پایان سال جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی در پایان با بیان اینکه بخش عمده ای از مواد ساختمانی و تاسیسات این پروژه خریداری شده افزود: در حال حاضر این طرح بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان