سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

آفتاب ایلام |جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام" سردار بصیرت در جبهه حق.

 

به گزارش آفتاب ایلام ،آمریکا در اجرای برنامه های شوم خود در غرب آسیا ،جمهوری اسلامی" را مانع بر سرراه خود دانسته و برای برداشتن این مانع بزرگ و خلل ناپذیر هرروز خدعه، نیرنگ و ترفند جدیدی به کار می برد غافل از این که توهمات کودکانه این مدعی ابر قدرتی جهان ، نه تنها بی تاثیر بلکه آرمان های مردم ایران در راه رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی را مستحکم تر می کند.

نمونه توهمات کودکانه آمریکا در روزهای اخیر تحریم شخصیت ها و رسانه های بصیر و حاضر در جبهه حق بوده است.

در میان شخصیت ها و رسانه های مورد تحریم آمریکا ، نامی می درخشد که متعلق به ایلام است و این نام "سردار مردمی، بصیر و شجاع میدان اقدام و عمل سردار جمال شاکرمی است".

سرداری که دیروز مردمان دیارش در ۸ سال دوران دفاع مقدس پوزه آمریکا و ایادیش را به خاک مالیدن و امروز با میزبانی میلیونی زائران حسینی بزرگترین راهپیمایی جهان را به نمایش گذاشته و این سبقه و سابقه از دیار،سردار شاکرمی" خشم آمریکا را دو چندان و وی را در ردیف تحریم شدگان قرار داده است.

آمریکا باید بداند و خوب هم می داند"سردار شاکرمی"، فرزند ایلام در دوران ۸ ساله جنگ، ساکن در بین الحرمین ایران که موج زوار آن در اربعین لرزه بر اندام دشمنان انداخته و سرداری مردمی و محبوب القلوب خاص و عام و از فرماندهانی است که با بصیرت خود توانسته است استان ایلام را با تعامل بین دستگاهی به امن ترین استان کشور تبدیل کند.
سردار شاکرمی" در زمان نامرادی و نامردی های عده ای فریب خورده در غائله بد نام" زن، زندگی و..." انچنان بصیرانه و شجاعانه عمل کرد که نفس بی هویتان و مدعیان دروغین " زن، زندگی..." را در نطفه خوشکاند و با استدلال و تبیین و حضور جوانان این استان را به پلیدی و خباثت خیانتگران واقف و مدبرانه مدیریت بر بحران حادث شده را به انجام رساند.
حال قرار گرفتن نام این سردار بصیر در تحریم های آمریکا نه تنها خللی در عزم واراده وی نداشته و نخواهد داشت بلکه محبوبیت مردمی سردار شاکرمی دو چندان شده است.
ما نیز بعنوان رسانه درخشش نام سردار جمال شاکرمی در میان سردارانی که خشم آمریکا را افزون کرده و آمریکا را به شکست و خاری کشانده اند به سردار شاکرمی تبریک و برای حضورش در این نبرد که نتیجه آن شکست آمریکا است دعا میکنیم.

انتهای پیام/نویسنده: رضا میرزاد
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان