سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

همه را می فروشند از وطن، شرف و تن

۱۴۰۲/۰۶/۲۷ ۲۱:۳۰ چاپ کدخبر: 20582

آفتاب ایلام |اصالت ارمنستانی دارد، اما هیچ وقت دراین کشور زندگی نکرده است، به هیچ قید اخلاقی، هرروز در صفحات مجازی می توانید داستان های خیانت او را به پارتنرهایش و یا بر عکس، بخوانید و از این همه بی تعهدی تعجب کنید.

اما همین آدم که همه چیز را در پول می بیند از فالور تا پارتنر و خانواده و تن و حریم خصوصی، این روزها که سخن از تهاجم و تهدید نظامی آذربایجان به ارمنستان شنیده می شود.

 وقتی به تعبیری پای وطن به میان می آید و نه تن، در آمریکا کمپین می کند و از همه وجود و ظرفیتش برای جلوگیری از وقوع جنگی که خانه پدری او را تهدید می کند، بهره می جوید.

 حال در قیاس این پارتنر بی اخلاق و ... با مدعیان دروغین وطنی که همه را می فروشند از "شرف"،"تن" و"وطن" تا قرار گرفتن در کنار دشمنان وطن به بهانه های مختلف برای هجمه به "جمهوری اسلامی" و گاهی در کنار صدام، گاهی در اقدام و تبلیغ تجزیه طلبانه و گاهی در کنار معاندین و فعالیت تزوریستی برای اقدام خشونت طلبانه و نا ارامی در وطن به بهانه زن، زندگی و....

گاهی امضای انان پای درخواست های تحریم مردم ایران و گاهی هم رمز آشوب و شورش هستند و خود نشسته بر برج باروهای هزاران کیلومتر دور تر از وطن.

 باید گفت: تن فروش ارمنستانی بر شما مدعیان دروغین نشسته در سفره آمریکا و... شرف دارد.

چرا که ؟ او تن فروش است نه وطن فروش

بیاید به آنان گفت: وطن مادر است و روح و جان است و وطن قابل انکار نیست.

وطن هتل نیست که ترکش کرد و پل نیست از آن گذر کرد.

 وطن لباس نیست که در چمدان گذاشت و جا خواستی ببرید.

وطن ایران است از ایلام تا خوزستان، از مازندران تا کردستان، از زاهدان و سیستان تا کرمان و مهران و بوشهر از خلیج فارس و ... تا شلمچه و....

 وطن ایران است و آرمان های مردمی که پای انقلابش ایستاده اند.

 وطن ایران است که بایدجان را فدایش کرد و بر خون های شهدای حافظش احترام گذاشت.

انتهای پیام/نویسنده: رضا میرزاد
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان