سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

آفتاب ایلام |چمن مصنوعی مجموعه ورزشی امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی ایلام در آیینی با حضور مسوولان افتتاح شد.

به گزارش آفتاب ایلام ،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام روز سه شنبه در این آیین اظهار داشت: این زمین چمن مصنوعی به مساحت ۹۴۶ مترمربع و با ابعاد ۴۳ در ۲۲ متر با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال در مجموعه ورزشی امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی ایلام ساخته شده است.

دکتر هدایت حیدری‌زاده افزود: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران دومین زمین چمن مصنوعی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در طی هشت ماه اخیر به همت مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه ساخته شده است و دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه می‌توانند از این زمین استفاده کنند.

وی تصریح کرد: این مجموعه ورزشی شامل استخر، زمین چمن مصنوعی، سالن بدنسازی، سالن فوتسال، تنیس روی میز و شطرنج است و امیدواریم با شروع ترم تحصیلی جدید اعضای دانشگاه علوم پزشکی ایلام بتوانند از این مجموعه بزرگ استفاده کنند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: با افتتاح این چمن مصنوعی، روزانه بین ۳۲۰ تا ۳۶۰ نفر می‌توانند از کل سالن‌ها و فضاهای مجموعه ورزشی امام علی (ع) استفاده کنند و ماهانه بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در این مجموعه درآمد کسب خواهد شد.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان