سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

آفتاب ایلام |معاون وزیر کار و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشورگفت:مجوز قطعی جذب این نیروهای خدماتی و نگهبانی از وزارت کارگرفته شده است و در آینده ی نزدیک به کارگیری خواهند شد.

به گزارش آفتاب ایلام،مهرداد عظیمی در نشست شورای اداری اظهار داشت:از شکل گیری انقلاب و در سنگر های مختلف مردم استان ایلام همیشه در صحنه حضور داشته اند.

رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب با عنوان تعهد و باور در رابطه با انتصاب مسئولین،گفت: خوشبختانه در سازمان این انتصاب به درستی انجام شده است.

عظیمی با بیان اینکه سازمان توجه ویژه ای به معیشت کارکنان دارد،تصریح کرد:در این راستا اقدامات مناسبی انجام شده است.

وی با بیان اینکه نظام اداری داری فرصت ها و تردید هایی است،گفت:یک مدیر توانمند وقتی بتواند حوزه ی مدیریتی خود را خوب معرفی کند می تواند،از فرصت ها به درستی استفاده کند.

معاون وزیر کار با تاکید بر اینکه مهارت یک موضوع مهم است،خاطر نشان کرد:سرنوشت سازمان به حرکت،تلاش وپیگری مدیران وابسته است.

وی با اشاره به کمبود نگهبان و نیروی خدمات در مراکز فنی و حرفه ای سطح کشور،گفت:مجوز قطعی جذب این نیروها از وزارت کارگرفته شده است و در آینده ی نزدیک به کارگیری خواهند شد.

عظیمی به مرکز تخصصی آموزش پتروشیمی ها اشاره داشت وافزود:در این راستا با هلدینگ خلیج فارس توافقنامه های صورت گرفته و همچنین در استان نیز در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با اشاره به پیشنهاد داده شده جهت نامگذاری کارگاه ها به نام شهدا،گفت: این اقدام افتخار بزرگی برای سازمان است و از این مهم استقبال می کند.

به گزارش آفتاب ایلام،بازدید از شرکت پتروشیمی ایلام، بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران، کارگاه گوهر تراشی،برق صنعتی،کارگاه آموزشی برق صنعتی و pLc،طراحی روی چوب و غیره و حضور در نشست صمیمی با کارکنان فنی و حرفه ای ایلام، نشست شورای اداری از جمله اقدامات رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در سفر دو روزه به استان ایلام است.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان