سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام از انجام ۲۷عملیات ریزش برداری پس از بارش ها طی این چند روز در استان خبر داد.

 

به گزارش آفتاب ایلام،سیدزاهدین چشمه خاور با بیان اینکه تمام راه های اصلی استان باز بوده و مشکلی برای تردد خودروها وجود ندارد،اظهار داشت:طی بارش های اخیر نیروهای راهداری بیش از ۲۷مورد ریزش برداری را در سطح جاده های فرعی و اصلی استان انجام داده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت:بر اساس رصد دوربین های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه های استان و همچنین طبق گزارشات ارسالی از ادارات تابعه،در ۱۲ محور از شهرهای این استان شبانه روز گذشته بارش باران گزارش شده است.

چشمه خاور بیان داشت:۱۳ راهدارخانه در سطح استان به منظور بازگشایی راه ها در زمان وقوع بارش و ریزش ها در سطح جاده های مواصلاتی مستقر هستند.

چشمه خاور در ادامه با بیان اینکه ۳۲ گروه راهداری (ثابت و سیار)با ۲۲۹دستگاه ماشین آلات در راهدارخانه های استان مستقر هستند ادامه داد:این عوامل جهت رفع مشکلات احتمالی ریزش در نقاط مختلف جاده ای را بر عهده دارند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی روستایی نیز باز است و محورهایی که ریزش داشته‌اندطی شب گذشته،پس از ریزش برداری بازگشایی شدند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان