سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

آفتاب ایلام|شهردار ایلام از اجرای ۴۰ پروژه عمرانی در این شهر طی سال گذشته خبر داد و گفت: این پروژه‌ها شامل سیلبند، پل روگذر، نورپردازی،المان شهری،تعریض خیابان، جدول گذاری، ایجاد بلوار، پل عابر پیاده است.

به گزارش آفتاب ایلام،«افشین مظفری» با بیان اینکه پروژه های عمران شهری در شهر ایلام در راستای توجه به مطالبات مردم بوده است، اظهار داشت:راه اندازی بازارچه مرکزی شهر ایلام با تاکید استاندار تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه ایجاد پارکینگ طبقاتی یکی دیگر از پروژه های مهم شهرداری ایلام است، این پارکینگ در همان محل قدیمی در ۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع با همکاری بخش خصوصی ساخته می شود.

شهردار ایلام تصریح کرد: تعیین تکلیف فرهنگ سرای شهر ایلام نیز به زودی نیز انجام می شود، در صورت عدم فعالیت سرمایه گذار قبلی به یک سرمایه گذار جدید واگذار می شود.

مظفری یادآور شد: پارک صخره ای یکی دیگر از اقدامات شهرداری ایلام در ورودی ارغوان شهر ایلام بوده است که زیرساخت های آن آماده شده است.

وی با بیان اینکه خروجی شهر ایلام به سمت کنارگذر شرقی با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال در حال ساماندهی است، افزود: نورپردازی و ایجاد المان در ورودی و خروجی شهر ایلام از دیگر اقدامات مهم شهرداری ایلام در راستای مطالبات مردم بوده است.

شهردار ایلام خاطرنشان کرد: لاین غربی بام ایلام نیز به زودی ایجاد و بار ترافیکی این منطقه به خصوص برای دانشگاه های استان و بیمارستان رازی تسهیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: انتظار داریم برای کاهش بار ترافیکی در مرکز شهر ایلام، مردم بیشتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

مظفری با بیان اینکه تمام مطالبات پیمانکاران و کارگران شهرداری پرداخت شده است، گفت: هشت هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال بودجه شهرداری ایلام در سال جاری است که ۴۰ درصد آن در بخش عمرانی خواهد بود و مابقی آن هزینه های جاری است.

مظفری خاطرنشان کرد: این بودجه از منابع داخلی است، البته این بودجه تا یک هزار میلیارد تومان قابل افزایش است.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان