سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

آفتاب ایلام |سرپرست هیات کاراته استان ایلام گفت:زهره الله مرادی از ورزشکاران با تجربه استان به عنوان سرپرست تیم ملی کاراته رده سنی نوجوانان و جوانان دختر ایران معرفی شد. 

به گزارش آفتاب ایلام،ایوب مظفری ضمن تبریک به این بانوی ارزنده هم استانی،اظهار داشت:طی حکمی از سوی فدراسیون کاراته،خانم زهره الله مرادی به عنوان سرپرست تیم ملی کاراته رده سنی نوجوانان وجوانان دختران ایران معرفی شد. 

سرپرست هیات کاراته استان با بیان اینکه الله مرادی از مربیان شناخته شده کاراته استان و دارای مدرک ارشد علوم ورزشی است،افزود: این مربی ارزنده در سنوات گذشته به عنوان نائب رئیس هیات کاراته استان نیز فعالیت داشته است. 

گفتنی است،مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته دختران در رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور نفرات برتر قهرمانی کشور و مرحله دوم انتخابی در قائمشهر مازندران در حال برگزاری است. 

تمرینات ملی پوشان در مرحله اول اردو از ۱۹ اردیبهشت آغاز و در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شود،طبق اعلام کادر فنی این تمرینات تا ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

اردو‌های تیم ملی کاراته کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیای رده های پایه به میزبانی فلیپین و بزرگسالان به میزبانی چین برگزار می شود.

هدایت تیم ملی نوجوانان و جوانان دختران با فاطمه چالاکی است و زهره الله مرادی نیز به‌عنوان سرپرست تیم در اردو حضور دارند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان