یکشنبه، 03 تیر 1403| 23 June 2024
بقلم: رضا میرزاد

دروازه قدرت رویای، ریا کاران و آفتاب پرستان !

۱۴۰۳/۰۲/۲۸ ۱۵:۰۴ چاپ کدخبر: 21027

آفتاب ایلام |

 استتار نوعی دروغ است چرا که؟ به بهانه استتار، استتار کننده خود را بامحیط طبیعی تطبیق می دهد و خود را به شکل درخت، برگ و گیاه و شاخه‌ای در می‌آورد تا تور خود را برای فریب موجود بی گناهی بگستراند و آن را در دام بیندازد.

نمونه ای از استتار آن است که آفتاب پرست خودش را به شکل برگ سبزی در آورده تا پروانه بینوا را فریب دهد، به دروغ به او می‌گوید، نگران نباش، عزیزم، نمی بینی برگ سبزی هستم بازیچه‌ی نسیم، بعد زبانش را 625 سانت پرتاب می کند و می‌خوردش.

برخی آفتاب پرستان سیاسی نیز استتار پیشه کرده و خود را به شکل و شمایل برگ سبزی در آورده تا حق و حقوق مردم و مطالبات و انتظارات و... را در دام انداخته و فریاد آنان را با نشست و گعدهای خصوصی به فراموشی بسپارند.

آفتاب پرستان سیاسی! بر این باورند که " دروغ استوارترین ستون جامعه محسوب می‌شود"

پس دروغ پیشه می‌کنند و برای القای دروغ‌های خود بر جامعه دست نیاز به سوی این و آن دراز می کنند تا افکار عمومی را به نفع خود هدایت کنند.

آنان در صدد آنند تا وانمود کنند که از لحاظ سیاسی مستقل هستند.

با این ترفند  حمله‌ای علیه رقیب راه انداخته، به امید آن که کارش را خراب کنند و سوء ظن بپراکنند تا برای خود محبوبیت با آورند و چند صباحی بر کرسی ... بنشیند.

آفتاب پرستان سیاسی، برای تحقق ایده خود تلاش خواهند کرد تا" قدرت رسانه  جای خود را به لابی رسانه " بدهد.

به همین سادگی با تفکر آن که " هر چیزی یک قیمتی دارد" به بذل و بخشش روی می آورند تا شاید  نظر مساعد بعضی‌ها را جلب  و خود را سیاستمدار شفاف و مبارزگر، مبارزه با فساد برگزیند.

از این گونه سیاستمداران آفتاب پرست برحذر باشید.

انتهای پیام/

 نویسنده: رضا میرزاد
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان