یکشنبه، 03 تیر 1403| 23 June 2024

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: احداث سه هزار مترمربع سایبان دائمی در پایانه برکت شهرستان مرزی مهران در دست اقدم است.

"سید زاهدین چشمه خاور" روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پایانه برکت شهرستان مهران بزرگترین پایانه نقل و انتقال مسافربری کشور که عملیات اجرایی آن از ۲ سال گذشته توسط راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آغاز شده است.

وی با بیان اینکه در ایام منتهی به اربعین حسینی روزانه ۳۰۰ هزار نفر در پایانه برکت مهران سوار ناوگان حمل و نقل عمومی می شوند، افزود: در این پایانه احداث بیش از سه هزار متر مربع سایبان دائم و ۱۰ هزار مترمربع سایبان دائم به همراه نصب "جت فن" و سیستم "مه پاش" در دست اقدام است که تا قبل از ایام اربعین سال جاری تکمیل خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام یادآور شد: بخشی از فاضلاب پایانه برکت تعویض شده و برای جلوگیری از تجمع آب‌های سطحی کانال‌های هدایت آب در حال احداث است.

چشمه خاور بیان کرد: امسال احداث ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و تعمیر و مرمت ۶۰ چشمه سرویس بهداشتی در پایانه برکت در حال انجام است.

وی به اقدامات انجام شده در پایانه مرزی مهران اشاره کرد و گفت: احداث سایبان کانال سرد در محوطه پایانه مرزی انجام شده و در حال حاضر مشغول احداث ۲ سایبان دیگر در داخل محوطه هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام ادامه داد: سال گذشته ظرف مدت ۲۵ روز پنج هزار مترمربع سایبان در پایانه مرزی مهران احداث شد که امسال هم ادامه این کار توسط پیمانکار شروع خواهد شد.

چشمه خاور یادآور شد: امسال طرح اجرای کف‌پوش محوطه این پایانه به صورت دائمی به طول ۱۲ هزار مترمربع به پیمانکار واگذار خواهد شد.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان