یکشنبه، 03 تیر 1403| 23 June 2024

بی تدبیری؛ مثل آب خوردن!

۱۴۰۳/۰۳/۲۲ ۱۴:۵۹ چاپ کدخبر: 21049

آفتاب ایلام| مدتی است که مسئله آب در شهر ایلام به یک معضل جدی بدل شده است. در حدی که صدای اعتراض مردم از مناطق مختلف شهر به گوش می‌رسد.!

به گزارش آفتاب ایلام، با وجود اینکه مجموعه مدیریت آب و فاضلاب استان ایلام تازه نفس هستند و انتظار می‌رفت با عملکرد مثبت خود، شایستگی جلوس بر این کرسی را به همگان نشان دهند، اما در همین ابتدای کار، قطعی مکرر و افت فشار آب در سطح شهر ایلام و به تبع آن نارضایتی مردم، نشان از بی تدبیری و سوء مدیریت این شرکت دارد.

اینک که پس از چندین سال بحران آب و کمبود منابع آبی، دو بار سد ایلام سرریز شده است، امید آن داشتیم که برخلاف سال‌های گذشته، استفاده از این مایه حیات بدون کوچکترین قطعی و افت فشار صورت گیرد اما ظاهراً قرار است امسال نیز با این حجم از منابع آبی تشنه‌تر از هر سال باشیم.!

این در حالیست که در سنوات گذشته با وجود بحران آب و پر نبودن سد ایلام، هیچگاه شاهد چنین قطعی‌های طولانی مدت و در ساعات مختلف شبانه روز نبودیم.

از مسئولین ارشد استانی بویژه نماینده ولی فقیه در استان، استاندار ایلام و دادستان استان تقاضا داریم بصورت جدی به این موضوع ورود کنند که بیش از این شاهد نارضایتی مردم برای استفاده از حداقل امکانات زندگی نباشیم.

انتهای پیام/نویسنده: محمدرضا فرجی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان