دوشنبه، 25 تیر 1403| 15 July 2024

آفتاب ایلام - طرح افزایش قیمت بنزین از روز 24 آبان ماه مهمترین مسئله‌ای بود که در کشور رخ داد و در صدر اخبار رسانه‌ها و فضای مجازی قرار داشت و یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در پی این مسئله به وجود‌آمد، نگرانی از افزایش نرخ حمل و نقل عمومی بود.

در همین زمینه غلامرضا طاهری به خبرنگار آفتاب ایلام گفت: بنابر تصمیم دولت برای سهمیه‌بندی بنزین سهمیه تاکسی‌های درون شهری در سراسر کشور 400 لیتر اعلام شده ‌که با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده این سهمیه جوابگوی تاکسی‌ها خواهد بود.

رئیس سازمان تاکسیرانی ایلام افزود: اگر این میزان سهمیه جوابگوی‌ تاکسی‌های درون شهری نباشد مکاتبات برای افزایش سهمیه انجام خواهد‌ شد.

وی با اشاره به سهمیه‌بندی بنزین گفت: این سهمیه‌بندی هیچ‌گونه تاثیری بر روی کرایه‌ها نخواهد داشت و تاکسی‌های درون‌شهری با همان نرخ ثابت کار می‌کنند.

رئیس سازمان تاکسیرانی ایلام همچنین خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که اندیشیده شده ‌تاکسی‌های موقت در کنار تاکسی‌های زرد برای جابه‌جایی مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

طاهری همچنین اضافه کرد: در صورت مشاهده افزایش خود‌سرانه کرایه مردم می‌توانند شکایات خود را به سازمان تاکسیرانی اعلام تا با متخلفان برخورد شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان