یکشنبه، 06 خرداد 1403| 26 May 2024

آفتاب ایلام - قاسم سلیمانی دشتکی ظهر امروز در نشست بررسی راهکارهای توسعه استان ایلام در محل استانداری اظهار داشت: افزایش اعتبارات عمرانی استان ایلام موجب شتاب طرح‌های عمرانی است.

به گفته استاندر ایلام افزایش 32 درصدی اعتبارات عمرانی استان ایلام در بودجه سال 99 نشانی از توجه ویژه دولت به استان ایلام بوده است و طرفی در بودجه جاری نیز از افزایش 17 درصدی برخورداریم.

کسری 14 میلیارد تومانی بودجه استان ایلام و انعکاس آن به سازمان برنامه و بودجه کشور از دیگر موارد عنوانی استاندار ایلام در این نشست بود که مدعی شد:  این کسری با رایزنی انجام شده و پیگیری‌های معموله در حال برطرف شدن و تامین است.

انجام طرح‌های زیرساختی حوزه راه‌های استان به جد و بدون وقفه در حال انجام است

علی اصغر کاظمی نیز در این نشست از آغاز عملیات تکمیل دو تونل مسیر ایلام به مهران خبر و اظهار داشت: تونل دوم راه کربلا در حال آماده‌سازی دیواره‌ها برای اجرای لاینینگ(طاق بتونی هستیم) و 430 متر از حفاری تونل 840 متری، کیلومتر 5 نیز به انجام رسیده و با پیشرفت مناسب عملیات حفاری ادامه دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: باند برگشت منطقه کنجانچم که یکی از گره‌های ترافیکی اربعین 98 بود را به پیمان سپرده و آغاز عملیات آن به زودی انجام می‌شود.

وی در ادامه یادآور شد: انجام طرح‌های زیرساختی حوزه راه‌های استان به جد و بدون وقفه در حال انجام است.

سرمایه‌گذاران حوزه ورزش در ایلام از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شوند

عزیزالله عباسپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت: براساس قانون برنامه ششم کشور سرمایه‌گذاران در حوزه ورزش و توسعه‌ آن از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شوند.

به گفته مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام شرایط معافیت مالیاتی برای سرمایه‌گذاران حوزه ورزش در ایلام مهیا شده است.

وی در ادامه گفت: علاوه بر حمایت مالیاتی از سرمایه‌گذاران حوزه توسعه و ترویج ورزش مبلغ 648 میلیون تومان از محل درآمدهای مالیاتی به توسعه ورزش و امور جوانان ایلام تخصیص داده شده است.

عباسپور افزود: تخصیص این مبلغ توان اداره کل ورزش و جوانان را در توسعه زیرساخت‌های ورزش استان ایلام را دوچندان می‌کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان