چهارشنبه، 09 اسفند 1402| 28 February 2024

آفتاب ایلام به نقل از ورزش سه، رقابت‌های جام جهانی کبدی در جزیره کیش یک مهمان کاملا ویژه داشت. یک مربی اهل تایلند که سال قبل به دلیل نوع پوشش خود در سالن مخصوص بانوان یکی از مهم‌ترین و جنجالی‌ترین تصاویر ورزشی سال را خلق کرد.

سامپراچ فونچو که دقیقا نمی‌دانست پس از خروج از ایران چه هیاهو و جنجالی در جامعه رسانه‌ای ایران به وجود آورده، این بار با پوششی کاملا معادی پا به سالن مسابقات کبدی جوانان جهان گذاشت. البته این مرد تایلندی بانمک این بار در هیئت یکی از داوران حاضر در این بازی‌ها به ایران آمد و در بسیاری از بازی‌ها نیز با حضور در میدان به داوری پرداخت.

از نکات جالب و البته ویژه‌ای که درباره این مربی سابق و داور فعلی وجود داشت اخلاق خوش وی در برخورد‌ها بود. او که به ناگهان دید مورد استقبال بسیاری از هواداران تیم ملی ایران قرار گرفته، تقریبا به هیچ درخواستی برای گرفتن عکس یادگاری نه نمی‌گفت و با لبی خندان و صورتی کاملا بشاش، پس از انداختن عکس، با تعظیمی که مخصوص جنوب شرقی آسیاست نهایت احترام را به نفر درخواست کننده می‌گذاشت.

 
(عکس) بازگشت مرد روسری به سر به ایران

فونچو که در یکی دو روز پایانی بازی‌ها در انظار عمومی ظاهر شد تا پایان بازی‌ها نیز به داوری پرداخت و در نهایت مورد تقدیر رئیس فدراسیون کبدی ایران نیز قرار گرفت. تقدیری که شاید برای خود او هم عجیب و جالب بود؛ اگر چه او حالا می‌داند ایرانی‌ها افراد مشهور را دوست دارند، حتی اگر برای رسیدن به این شهرت سعی خاصی نکرده باشید!
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان