سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024
آفتاب ایلام -    بهاره ۳۸ ساله که یکبار طعم شکست در زندگی را چشیده است وقتی به مرد پولدار اطمینان کرد نمی‌دانست به او تجاوز خواهد شد.

زن جوان در حالیکه گریه می‌کرد به دادیار پرونده گفت: یک ماه پیش کنار خیابان ایستاده بودم که یک ماشین بی ام و با پلاک تهران جلوی پایم ترمز کرد مردی جوان، خوش تیپ و بسیار مودب از آن پیاده شد و با ادعای اینکه مسافری از تهران است نشانی‌ای پرسید در حال توضیح دادن بودم که ایشان گفتند اگر مسیرمان یکی است من را برساند راستش را بخواهید از طرز بیان آن مرد خوشم آمده بود سوار شدم و همان باب آشنایی ما شد.
 وی افزود: آراد می‌گفت مهندس معمار است و برای انجام پروژه‌ای به شهرمان آمده است و وقتی شنید من بیوه هستم خوشحال شد و گفت که او هم مطلقه است و ما می‌توانیم آینده خوبی با هم داشته باشیم خوشحال‌تر شدم اینکه هم ازدواج کنم و هم به تهران بروم بخاطر همین خیلی زود خودم را باختم و او یک روز با من به خارج از شهر رفت و داخل یک پل زیر جاده‌ای با وجود اینکه من می‌خواستم بعد از ازدواج با هم رابطه داشته باشیم به زور به من تجاوز کرد.

بهاره ادامه داد: خیلی گریه کردم و او عذرخواهی کرد و گفت مدت‌ها بود ارتباطی با کسی نداشته و کنترل خود را از دست داده است و قول داد سریع به خواستگاری ام بیاید، اما از روز بعد دیگر خبری از آراد نشد و من تنها نشانی‌ای که از او دارم شماره موبایل و عکسی از بی ام و او است که پلاکش دیده می‌شود.

با این ادعا‌ها و به دستور دادیار پرونده تیمی از ماموران وارد عمل شدند و با توجه به اینکه خط تلفن همراه به نام شخص دیگری بود با ردیابی پلاک بی ام و فهمیدند این خودرو اجاره‌ای است و مردی به نام آرمان آن را اجاره کرده بود و باز هم خودرویی شاسی بلند در اختیارش است.

بدین ترتیب ماموران به کمین نشستند و آرمان را یک هفته بعد وقتی می‌خواست ماشین را به نمایشگاه برگرداند به دام انداختند.

این مرد که از کلاهبرداران حرفه‌ای است در بازجویی‌ها گفت که متاهل بوده و سوار بر ماشین‌های لوکس اجاره‌ای می‌تواند نقشه کلاهبرداری هایش را اجرایی کند و بهاره اتفاقی سرراهش قرار گرفته و با او ارتباط گرفته است.

بنابه این گزارش، تحقیقات در زمینه دیگر جرایم احتمالی این مرد متجاوز ادامه دارد.

 

 

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان