پنجشنبه، 28 تیر 1403| 18 July 2024

آفتاب ایلام - وی گفت: وقتی من وکالت آقای نجفی را پذیرفتم و با ایشان ملاقات کردم به هیچ عنوان چهره و رفتار آقای نجفی، چهره و رفتار کسی که مرتکب قتل شده است، نبود. این نکته را بگویم که در خصوص خودکشی آقای نجفی در هتل لاله تهران، خانم تابشیان (همسر اول محمدعلی نجفی) می‌گفت ما وقتی آقای نجفی را از هتل به منزل آوردیم، خشاب و فشنگ کلت آقای نجفی را برداشتم. من نزد آقای نجفی رفتم و گفتم آقای نجفی شما مطمئن هستید که مرحومه را خودتان کشتید. گفت: بله من خودم کشتم. پرسیدم با کدام کلت کشتی؟ گفت با کلت خودم کشتم. گفتم که کلت شما که خشاب و فشنگ نداشت! گفت چه کسی گفته که خشاب و فشنگ نداشته است؟ گفتم خشاب و فشنگ الان نزد ما هست. گفت نه آن را قایمش کنید! گفتم برای چه باید قایمش کنیم؟ کلت شما خشاب و فشنگ نداشته است، اما شما می‌گویید با همین کلت او را کشته‌اید؟ آقای نجفی دوباره تکرار کرد من با همین کلت کشته‌ام.
وی ادامه داد: آقای نجفی مدعی هستند که در حمام مرحوم استاد را کشته‌اند، اما ما می‌بینیم که در اتاق خواب ملافه خونی وجود دارد و حتی کف اتاق هم خون ریخته است. کمدهای اتاق نیز خونی بود. هیچ‌ کدام از این‌ها توجیه و توضیح ندارد. چرا باید دکمه پیراهن مردانه در محل جرم وجود داشته باشد؟ دکمه ای که متعلق به پیراهن نجفی نیست .
این وکیل دادگستری افزود: کلت آقای نجفی 7.65 بود‌ه است. این گلوله ۹ میلی متری است و متفاوت از اسلحه آقای نجفی است. 7.65 کلتی است که به مسئولان می‌دهند و اسلحه ۹ میلی متری اسلحه خیلی سنگینی است.
 وقتی از آقای نجفی می‌پرسم که شما اسلحه تان 7.65 است، کلت ۹ میلی متری از کجا آورده‌ای؟ می‌گوید احتمالا هنگام جواز عوض شده است. گفتم مگر چنین چیزی ممکن است که عوض شود؟ بنابراین معتقدم آقای نجفی یک سری چیزها را پنهان می‌کند. به این دلیل من یقین دارم که نجفی قاتل نیست. به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، محمد علی نجفی قرار است چهارشنبه این هفته - 6 آذر ماه - باردیگر به صورت علنی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شود.

منبع: رکنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان