چهارشنبه، 30 خرداد 1403| 19 June 2024

آفتاب ایلام -  سردار جمال شاکرمی شامگاه یکشنبه در نشست بصیرتی نخبگان فرهنگی استان ایلام اظهار داشت: تدابیر امام خامنه‌ای موجب شد تا نقشه شوم دشمنان در نطفه خفه شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به حضور مردم ایران در اطاعت از امر امام و ولی خود برای مقابله با اشرار و آشوبگران گفت: امام و امت در یک اقدام بی‌نظیر هیمنه  و دژمستحکم و به اصطلاح نفوذ ناپذیر منافقان، سلطنت‌طلبان، آمریکا و عربستان را که در صدد ناامنی ایران اسلامی بودند را در هم شکست و روسیاهی را برای بانیان این حرکت کور عیان کرد.

شاکرمی با تبیین برنامه‌های دشمن در فتنه‌انگیزی یادآور شد: امروز فتنه‌ها پیچیده و نیازمند بصیرت برای شناسایی آن است که رهروی امر ولایت چراغ روشن برای افشای فتنه و برنامه‌های فتنه‌گران است.

وی اتفاقات اخیر به بهانه افزایش قیمت بنزین را یکی از برنامه‌های فتنه‌گران برای ناامن کردن ایران اسلامی نام برد و خاطرنشان کرد: بصیرت رهبری و اطاعت مردم این فتنه را در نقطه خفه کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خاطرنشان کرد: مغز علیل پادوهای آمریکا و عربستان به سکته فکری گرفتار شده است و اقدام ولایی مردم ایران پادوهای آمریکا و عربستان را در اندوه فرو برد.

وی با بیان اینکه توجه به خواسته مردم، حق اعتراض در محیط امن به دور از تنش، گوش دادن مسئولان به خواسته‌های مردمی و تلاش در جهت رفع آن مشکلات و برآورد خواسته‌ها و اتخاذ تصمیم با احراز نظر کارشناسان خبره و متبحر در فن و مسلط به دانش روز در فرمایشات مقام معظم رهبری مورد تاکید است گفت: امروز بر مسئولان اجرایی است تا دغدغه‌های رهبری در برآورد نظر مردم را مورد توجه قرار دهند و از گرانی و افزایش قیمت‌ها اجتناب کنند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه مردم ایران ولی نعمت و صاحب انقلاب هستند گفت: به هیچ وجه اقدام اشرار و آشوبگران در کنار نام مردم قرار نمی‌گیرد و مردم بصیر ایران در نخستین لحظه با اعلام انزجار از آشوبگران مرز خود را با آنان جدا کردند و ورقی دیگر بر اوراق درخشان حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی را افزودند.

شاکرمی با بیان پیچیدگی فتنه در عصر حاضر معیار تشخیص حق و باطل را در عصر فتنه سخت عنوان کرد و افزود: همراهی با هنجارشکنان و قانون‌گریزان با هر نام و عنوان، شرکت در تجمعات غیر‌قانونی و  تخریب اموال مردم و دولت و بیان آن چه که به مثابه ریختن هیزم در آتش فتنه است از اوصاف فتنه‌گران است و برای شناخت این اوصاف بصیرت امری ضروری است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام افزود: کسب بصیرت، شناخت حقیقت ولایت و ولی امر زمانه خود، پیروی از عالمان وارسته، رعایت ایمان و تقوای الهی و عبرت گرفتن از مسائل گوناگون شرط افراد بصیر است و همه تلاش کنیم از این خصلت‌ها و شروط برخوردار شویم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان