چهارشنبه، 30 خرداد 1403| 19 June 2024

درحالیکه دولت اعلام کرده‌است که 71 درصد یارانه بنزینی در استان ایلام  توزیع شده است اما مراجعه شهروندان به مراکز پیگیری جاماندگان یارانه بنزینی در ایلام با این آمار منطبق نیست و بسیاری از خانوارهای ایلامی موفق به دریافت یارانه بنزینی نشده‌اند. فعال سازی کد دستوری * 6369 # نیز نتیجه‌ای برای جاماندگان ایلامی در برنداشته است، بلاتکلیفی در میان وعده‌ها و پیگیری روش‌های ابلاغی و عدم نتیجه مثبت موجب گلمندی شهروندان ایلامی گردیده‌است و در تماس با  آفتاب ایلام خواهان پیگیری خواسته خود بودند.

محبی با بیان اینکه از هر ده‌ خانوار ایلامی 9 خانوار اظهار می‌دارند؛ که یارانه بنزینی را دریافت نکرده‌اند، خود بنده علی‌رغم واجدشرایط بودن و قرار گرفتن در دهک واجدشرایط تا‌کنون یارانه‌ام دریافت نکرده‌ام.

وی افزود: فعال سازی کد دستوری * 6369 # نیز انجام داده‌ام اما نتیجه‌ای نگرفته‌ام، شماره موبایل نیز به نام خودم است.

صفایی دیگرشهروند ایلامی نیز با بیان خواسته خود مشابه محبی اقدامات انجام داده است اما بی‌نتیجه بوده است .

وی اضافه می‌کند به فرمانداری، استانداری و اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی نیز مراجعه و پاسخ آنان اقدام از طریق سامانه است که سامانه میز نه تائید درخواست دارد و نه رد درخواست.

حمایت معیشتی 10 روز ادامه دارد

شکرالله شیرخانی در گفت و‌گو با آفتاب ایلام در ارتباط با  بلاتکلیف بودن جاماندگان از یارانه بنزینی اظهار داشت: ثبت تقاضای عموم مردم برای دریافت حمایت معیشتی دولت از روز گذشته سوم آذرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استا ایلام گفت: تمامی سرپرست خانوارهایی که مشمول سبد حمایتی نشده‌اند اما خود را واجد شرایط می‌دانند، می‌توانند شماره ملی سرپرست خانوار خود را به کد دستوری #6369* ارسال کنند و طی 24 ساعت برای آن‌ها کد رهگیری ارسال می‌شود.

وی افزود: در‌خواست به صورت سیستمی بررسی و نهایتاً ظرف 24 ساعت، کد‌رهگیری از طریق پیامک با سرشماره HEMAYATبرای متقاضیان ارسال می‌گردد و متقاضیان پس از گذشت 48 ساعت از دریافت آن به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان