دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024
 

 

آفتاب ایلام -  به مناسبت هفته بسیج، هزاران نفر از بسیجیان کشور، صبح امروز (چهارشنبه ۶ آذر) با حضور در حسینیه حضرت امام خمینی (ره) با رهبر معظّم انقلاب دیدار کردند.

مهمترین بیانات رهبر معظم انقلاب، در این دیدار به شرح زیر است:

لازم میدانم تکریم و تعظیم عمیق خودم را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم. حقیقتاً ملت ایران یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و باعظمت است.

یک توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی که آن‌همه پول خرج آن شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند -حرکت تخریب، شرارت و آدمکشی که به‌واسطه‌ی قضیه‌ی بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند- این حرکت به‌وسیله‌ی مردم نابود شد.

بله؛ نیروی انتظامی، بسیج و سپاه وارد میدان شدند و در مواجهه‌ی سخت، کار و وظیفه‌ی خود را انجام دادند لکن کاری که ملت در این یک هفته‌ی قبل کردند، از هر حرکت میدانی بالاتر و مهم‌تر بود؛ حرکتی که از زنجان و تبریز شروع شد و به همه‌ی شهر‌های کشور و حتی روستا‌ها رسید و آخر هم در تهران این حرکت به این عظمت انجام گرفت.

️آن دشمن اصلی یعنی استکبار جهانی که پشت مانیتور‌ها نشسته‌اند میفهمد که این حرکت یعنی چه. آن‌ها تودهنی میخورند و وادار به عقب‌نشینی میشوند.

 

 

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان