دوشنبه، 25 تیر 1403| 15 July 2024

آفتاب ایلام-  حجت‌الاسلام علی چراغی‌پور عصر امروز در نشست اعضای ستاد بزرگداشت حماسه ماندگار نهم دی‌ با بیان اینکه برخورداری ملت ایران از بصیرت و آگاهی همواره رمز موفقیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف بوده است، اظهار داشت: این روز تاریخی و ماندگار با حضور بی‌نظیر اقشار مختلف ملت، ضمن نشان‌ دادن وحدت ایرانیان سبب برچیده شدن بساط فتنه‌گران شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام عنوان کرد: تبعیت آگاهانه و عمل به رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری بهترین و مؤثرترین راه بصیرت‌افزایی و شناخت فتنه‌های روزافزون دشمنان است که البته ملت بزرگ ایران از این مؤلفه‌های ارزشمند برخوردار بوده و خواهند بود.

وی با بیان اینکه این حماسه تاریخ ساز که در تقویم سال نیز به عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» به ثبت رسیده از رویدادهای فراموش ناشدنی محسوب می‌شود، افزود: بدون شک حماسه 9 دی به عنوان نمایش تاریخی دفاع تمام‌ قد ملت از حریم ولایت و اهل بیت (ع) برای همیشه در اذهان خواهد ماند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام‌ تصریح کرد: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در روز 9 دی ماه سال 88 در واقع همایش بی‌نظیر عزم راسخ ملت در صیانت از حریم ولایت و وفاداری نسبت به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب الهی ایران را به نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه باید همواره این رویداد مهم و سرنوشت‌ساز را به بهترین نحو گرامی داشت، گفت: در همین راستا نباید به برگزاری مراسم عمومی اکتفا کرد و اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع ویژه این روز تاریخی برای تبیین هر چه بیشتر آن برای جامعه امروز ضرورت دارد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام تشکیل کمیته‌های تخصصی برای جلوگیری از موازی‌کاری در اجرای برنامه‌های گرامیداشت دهمین سالگرد خلق حماسه نهم دی ماه را از جمله اهداف تشکیل ستاد عنوان کرد.

در ادامه، هر یک از شرکت‌کنندگان پیرامون برنامه‌ریزی بزرگداشت حماسه نهم دی ماه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان