پنجشنبه، 28 تیر 1403| 18 July 2024

ماجرای شکایت از علی کریمی +عکس

۱۳۹۸/۰۹/۱۳ ۲۰:۵۳ چاپ کدخبر: 402

آفتاب ایلام - علی کریمی، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که مدتی هم به‌عنوان مربی در تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری می‌کرد، در مناظره‌ای تلویزیونی در برنامه نود با محمدرضا ساکت مسائلی را مطرح کرد. مسائلی که بخشی از آن مبنی بر مناسبات مالی فدراسیون فوتبال با هوشنگ مقدس بود که این فرد نیز مدتی در تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری می‌کرد.

پس از صحبت‌های کریمی، هوشنگ مقدس اقدام به شکایت علیه بازیکن پیشین تیم ملی کرد به جرم نشر اکاذیب کرد که رأی اولیه دادگاه مبنی بر محکومیت کریمی بود. با این حال کاپیتان سابق تیم ملی نسبت به رأی دادگاه شکایت کرد که دادگاه تجدید نظر شکایت مقدس را رد کرد.

وحید ملکی، وکیل حقوقی علی کریمی با اشاره به رأی دادگاه تجدیدنظر درباره این پرونده به خبرگزاری تسنیم گفت: با رأی دادگاه صحبت‌های آقای کریمی در برنامه نود درباره مناسبات مالی و اداری فدراسیون فوتبال محرز شد.

وی ادامه داد: متأسفانه در آن مقطع هوشنگ مقدس و وکیل او مصاحبه‌های متعددی درباره رأی اولیه دادگاه که هنوز قطعی نشده بود، انجام دادند و اتهام نشر اکاذیب را درباره موکل من در دادگاه مطرح کردند. با اشاره به همین اتفاق نیز مطالبی مطرح شد که صحبت‌های آقای کریمی در برنامه نود مستند نبوده است. آقای کریمی اجازه طرح شکایت به خاطر این اظهارات را به بنده نداد و تصمیم بر این شد که در دادگاه تجدیدنظر پرونده را دنبال کنیم.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان