دوشنبه، 25 تیر 1403| 15 July 2024

محمد نوذری  در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام به ثبت نام دواطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پایان روز چهارم خبر و اظهار داشت: تاکنون 39 نفردر کارزار انتخاباتی مجلس 98 ثبت نام کرده‌اند که از این میزان 25 نفر در حوزه شمالی و 14 نفر نیز در حوزه جنوبی استان ثبت نام نموده‌اند.معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام و رئیس ستاد انتخابات در ادامه به مدرک تحصیلی این افراد اشاره کرد و گفت: از این 39 نفر 5 نفر با مدرک کارشناسی (معادل کارشناسی ارشد)، 28 نفر با مدرک کارشناسی ارشد و 6 نفر نیز با مدرک دکترا در این دوره از رقابت ها ثبت نام نموده اند.

نوذری در ادامه جنسیت افراد شرکت کننده تا پایان روز چهارم را 37 مرد و 2 زن اعلام و گفت: از 39 نامزد انتخاباتی در پایان روز سوم 13 نفر ایثارگر هستند.

وی در ادامه با تاکید بر این مهم که نامزدهای انتخاباتی ثبت نام خود را به روز آخر موکول نکنند، افزود: برای راحتی کار کسانی که تمایل به شرکت در این رقابت ها دارند در اسرع وقت جهت ثبت نام به مراکز حوزه های انتخابیه استان مراجعه کنند.

وی در پایان از تعامل و همکاری بین هیئت اجرایی و نظارت استان اشاره کرد و گفت: رویکرد ستاد انتخابات استان برگزاری انتخابات سالم، امن و با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است.

تسنیم؛ در میان ثبت نام شدگان امروز( چهارشنبه 13 آذر 98 ) چهره شاخص ثبت نام کننده جلال میرزایی نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و عضور لیست امید از اصلاح طلبان شناسنامه دار وجود دارد.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان