سه شنبه، 08 اسفند 1402| 27 February 2024
اختصاصی آفتاب ایلام

آیا قیمت "نان" در استان ایلام افزایش می یابد؟

۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۴:۴۸ چاپ کدخبر: 4053

رضا محمد رحیمی در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام ، با اشاره به مطالبه شهروندان ایلامی در ارتباط با افزایش کیفیت نان اظهار داشت: مطالبه شهروندان ایلامی در ارتباط با افزایش کیفیت نان را به جد پیگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت:  آرد تولیدی از کارخانجات ایلام از محصولات با کیفیت صنایع غذایی و مورد تایید استاندارد می‌باشد و به تبع آن نان تولیدی نیز باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

محمد رحیمی افزود: به جهت افزایش کیفیت و کمیت نان تولیدی در واحدهای تولیدی نانوایی استان ایلام، تقویت سیستم نظارتی و اعزام اکیپ‌های بهداشتی و کارشناسان کیفیت و استاندارد روزانه نانوایی‌ها را مورد بازدید و بازرسی قرار می‌دهند و بر کیفیت نان نظارت دارند.

وی با اشاره به اینکه  عوامل کاهش کیفیت نان را احصاء و در صدد رفع این عوامل هستیم گفت:  نبود کارگران حرفه‌ای، استفاده از کارگران موقت، پایین‌بودن دستمزد غالب کارگران، بروز نبودن برخی واحد‌های نانوایی از عوامل بی‌کیفیتی نان در ایلام است که برای برطرف کردن این عوامل ارتباطی منطقی و دوسویه با اتحادیه نانوایان استان را شکل داده‌ایم تا بر این نقیصه فائق شویم.

محمد رحیمی یکی دیگر از شرایط افزایش کیفیت نان را توجه به دغدغه‌های این صنف عنوان کرد و گفت: اصلاح قیمت در حوزه نان که از خواسته‌های تولیدکنندگان نان است  قطعا می‌تواند بر افزایش کیفیت تولید نان موثر باشد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر تلاش برای بازسازی و به روز رسانی برخی نانوایی‌ها، تلاش برای اصلاح قیمت، امر آموزش را نیز با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای استان را در حال پیگیری داریم و به جد در تلاش هستیم تا این نقیضه در استان برطرف شود.

همراهان عزیز،آفتاب ایلام را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید: ما را در کانال «آفتاب ایلام» دنبال کنید

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان