دوشنبه، 14 اسفند 1402| 04 March 2024

آفتاب ایلام| سرهنگ احمدرضا حاتمی جانشین مرزبانی ایلام به منظور پیگیری مطالبات عمران در حوزه مرز شهرستان دهلران با عسگری فرماندار و و رئیس شورای تامین این شهرستان مرزی دیدار و گفتگو کرد.
سرهنگ حاتمی در این دیدار چکیده ای از عملکرد واحدهای مرزی در برقراری امنیت بیش از 430 کیلومتر نوار مرز مشترک با عراق ارائه و بر ارتقاء سطح تعاملات فرمانداری و ادارات دولتی تاکید نمود.

حاتمی همچنین یاد و خاطره مرحوم "کرم بشارتی" از مدیران فرمانداری شهرستان و مسئول بازارچه مرزی چلات که در هفته اخیر به علت بیماری کرنا دارفانی را وداع گفتند گرامی داشت و اظهار داشت: مرحوم مهندس "بشارتی" با توجه به اینکه سالیان زیادی در حوزه امنیتی انتظامی خدمت نموده بود اشرافیت کامل بر مرزها داشت و با اطلاعات و معلوماتی که داشتند همواره یاور و مدافع خوبی در حوزه عمرانی برای مرزبانی بود.

وی در پایان این دیدار خواستار توجه ویژه فرماندار شهرستان به موضوعات عمران مرزی بخصوص در حوزه برق و راه سازی و توجه ویژه به این مهم شدند.
فرماندار شهرستان در این دیدار از تلاش شبانه روزی مرزبانان در برقراری نظم وامنیت در جامعه تشکر و قدر دانی نمود و افزود: زحمات کارکنان مرزبانی دراین شهرستان برکسی پوشیده نیست و ارگانها و مراکز دولتی و ادارات بایستی بیش از پیش با مرزبانان همکاری و هماهنگی داشته باشند.

عسکری همچنین خبرداد: در حوزه عمران مرزی بودجه خوبی از استان دریافت نموده ایم و به یاری خداوند توجه ویژه ای به موضوع برق رسانی به پاسگاه ها و اسفالت کردن محور مواصلاتی واحدهای گروهان مرزی دهلران داریم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان