دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024

آفتاب ایلام - حجت‌الاسلام وعد مرادبیگی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایلام اظهار داشت: آن چه انسان را از عزت می‌اندازد گناه است.

امام جمعه موقت ایلام گفت: صبرو تقوی موجب پیروزی و عزت و سربلندی است. آثار صبر و تقوی در بُعد سیاسی نیز عزت آفرین است نمونه آن در عمر چهل‌ساله انقلاب اسلامی عیان است که مردم ایران به صبر و تمنینه توانسته‌اند تمام توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با شکست مواجه کنند.

خطیب موقت جمعه ایلام گریزی به اتفاقات اخیر زد و یادآورشد: دشمن با سوء‌استفاده از اعتراضات مردمی آن را در مسیر شورش و با ورود اشرار به موضوع به عنوان حربه‌ای برای ناامنی در کشور تبدیل کرد و بر ملت و کشور ایران هزینه گزاف وارد کردند اما تدبیر مقام معظم رهبری این بار نیز حربه دشمن را با شکست مواجه کرد.

مرادبیگی با یادآوری اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در صدد آن هستند که با فشار اقتصادی، ایجاد ناامنی و شورش و بلوا ایران را به پای میز مذاکره بنشانند اما تدبیر رهبر معظم انقلاب مقاومت و حفظ عزت ملی بوده و هست و دیپلماسی ایران بر آن است که هرگونه مذاکره در دایره عزت و مصلحت ملی ایران نتیجه بخش خواهد بودو

وی خاطرشان کرد: دیپلماسی عزتمند راه مشخص برای عزت ایران است و هرگونه دیپلماسی انفعالی مورد نهی امت و امام است.

16 آذر و روز دانشجو دیگر مطالب عنوانی امام جمعه موقت ایلام بود که گفت: پیشرفت، ترقی، رسیدن به قله‌های علم و دانش و مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی و رسیدن به ترقی، تولید علم و غلبه بر تحریم راهکاری بهتر از تولید دانش ندارد و تولید دانش از آن قشر فرهیخته دانشجو است.

امام جمعه موقت ایلام عنوان کرد: آنچه امروز ایران را بر صدر نشانده است و در منطقه و جهان حرفی برای گفتن دارد از تلاش و زحمات دانشجویان در تولید علم و دانش است و قشر فرهیخته دانشجو باید مواطب تحرکات دشمن برای تسخیر توانایی آنان در عزتمند کردن کشور باشند.

دانشجویان و دانشگاهیان همواره در مسیر تولید علم موفق هستند و باید مواظب باشند نفوذی‌ها بر آنان تاثیر نداشته باشند.

پایان بخش سخنان خطیب موقت جمعه ایلام آن بود که گفت: افزایش نظارت بر بازار، برخورد با اخلالگران اقتصادی، توجه به نیاز و معیشت مردم موجب شکست دشمنان خواهد شد. مسئولان به این مهم توجه داشته باشند.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان