پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 30 مهر 1399 | 2020 Wednesday 21 October  
 
 
۵۵هزار نفر از مبتلایان کرونا در بیمارستان های تأمین اجتماعی بستری هستند/ هزینه ۳هزار میلیارد تومانی سازمان برای بیماران کرونایی

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: بیش از ۵۵ هزار نفر از مبتلایان کرونا در بیمارستان های تأمین اجتماعی سراسر کشور بستری هستند.

۱۳۹۹/۰۷/۲۱ چاپ

آفتاب ایلام| ابوالفضل آفریده در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ایلام اظهار داشت: 52درصد جمعیت کشور زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: تنوع در خدمات درمانی و برنامه‌های تأمین اجتماعی به جهت خدمت بی‌منت و ایجاد شور و نشاط و امید در بازنشستگان و مستمری‌بگیران در مدیریت جدید سازمان تأمین اجتماعی به‌عنوان اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به تنوع در خدمات درمانی و اقدامات نشاط‌آفرین برای جامعه هدف تأمین اجتماعی در کشور گفت: توجه ویژه به سالمندان، اختصاص بیمه‌های خاص به مبتلایان بیماری‌های مزمن، غربالگری و پیشگیری از عوارض بیماری‌ها از برنامه‌های جدید تأمین اجتماعی برای افراد زیرپوشش خود است.
آفریده به خدمت دیگر سازمان تامین کشور برای افراد زیرپوشش خبر داد و گفت: در شرایط کرونایی تمام امکانات بهداشتی و درمانی این سازمان که اتفاقاً اقدامات خوب و بروز نیز هستند در خدمت بیماران کرونایی قرار گرفته است.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی کشور افزود: در اجرای تصمیم در اختیار گذاشتن مراکز درمانی و بهداشتی به افراد مبتلا به کرونا، بیش از 55 هزار نفر از مبتلایان در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی سراسر کشور بستری هستند.

وی در ادامه یادآور شد: تاکنون سازمان تأمین اجتماعی بیش از 3 هزار میلیارد تومان برای بیماران کرونایی هزینه کرده است.

به گزارش آفتاب ایلام  ؛ در پایان این مراسم از خدمات "لاله ماژین" مدیر پیشین مدیریت درمان تأمین اجتماعی ایلام تقدیر و محمد رمضانی به‌عنوان مدیر جدید معرفی شد.

منبع: آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان