پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 01 آبان 1399 | 2020 Thursday 22 October  
 
 

 

آفتاب ایلام|سید مرتضی بختیاری اظهار داشت:توانمندسازی مددجویان در سه محور اصلی اشتغال،مسکن و فرهنگ سازی در زمینه کار و تلاش در این نهاد دنبال می شود و همچنان از ماموریت‌های مهم کمیته امداد است.
در استان ایلام در هر سه رکن و محورهای اصلی توانمندسازی موفق عمل کرده است و سال گذشته نیز ۴ هزار طرح اشتغال زایی برای مددجویان ایلام ایجاد شده است.

وی گفت:امسال در استان ایلام بیش از ۵ هزار طرح اشتغال زایی با اعتبار ۱۵۷ میلیارد تومان برای نیازمندان ایجاد می شود و چنانچه نیاز باشد تا پایان سال اعتبارات بیشتری به این استان اختصاص داده می شود.

رئیس کمیته امداد کشور در ادامه گفت:ساخت مسکن مهم ترین و گرانترین خدمت کمیته امداد برای نیازمندان است و امسال در استان ایلام بر اساس تفاهم نامه امضا شده با بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه بیش از ۲ هزار واحد مسکونی در نقاط محروم استان ساخته می شود علاوه بر این ۳۰۰ واحد نیز برای مددجویان شهر ایلام و چند شهر استان ساخته می شود.

وی با اشاره به واگذاری ۱۱۵ واحد مسکونی به مددجویان شهرستان دهلران گفت: با واگذاری این تعداد واحد‌های مسکونی نیاز مددجویان کمیته امداد در شهر دهلران به صفر می رسد و این اقدام به یاد ماندنی است.
وی در پایان با تقدیر از همکاری دستگاههای گوناگون با کمیته امداد در تکمیل این واحد‌های مسکونی گفت: به صفر رسیدن نیاز مسکن مددجویان دهلران برای نخستین بار است که در یکی از شهرهای کشور اتفاق می افتد.

منبع آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان