پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 01 آبان 1399 | 2020 Thursday 22 October  
 
 
ساخت ۴۳ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیه امداد در سراسر کشور

رئیس کمیته امداد کشور از ساخت ۴۳ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیه امداد در سراسر کشور خبر داد.

۱۳۹۹/۰۷/۲۴ چاپ

به گزارش آفتاب ایلام، سیدمرتضی بختیاری شامگاه چهارشنبه در دیدار با امام جمعه ایلام ایلام اظهار داشت:5 هزار فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر 157 میلیارد تومان در ایلام ایجاد می‌شود.
رئیس کمیته امداد کشور گفت: استان ایلام به عنوان یکی از استان‌های هدف در کمیته امداد انتخاب شده و تلاش کمیته امداد بر آن است تا با اقدامات خود چهره فقر را در این استان کاهش دهد.
وی به ساخت 43 هزار واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد در سراسر کشور اشاره کردو افزود: سهم استان ایلام از این تعداد 2000 واحد است.
بختیاری در ادامه خاطرنشان کرد: علت حضور و سفر به ایلام به جهت بهره برداری از 108 واحد در شهرستان دهلران، 7 واحد بخش موسیان و 8 واحد مسکونی در شهرستان چرداول و در مجموع بهره برداری 123 واحد مسکونی در ایلام است که در این سفر واحدهای مسکونی تحویل مدد جویان گردیده است.

وی دیگر اقدامات کمیته امداد در استان ایلام را در ابعاد اشتغال، مسکن و تقویت و نهادینه کردن کار و تلاش و خوداتکایی عنوان کرد و گفت:ایجاد 4 هزار فرصت شغلی در سال 98 در استان ایلام و پیش بینی ایجاد 5 هزار فرصت شغلی در سال 99، اختصاص 157 میلیارد تومان برای نیازمندان جویای کار زیرپوشش در استان ایلام اقدامات کمیته امداد در جهت زدودن چهره فقر در استان ایلام است.
رئیس کمیته امداد کشور گفت: علاوه بر آن چه در استان ایلام برای اشتغالزایی در حال انجام است در کشور نیز به دنبال ایجاد 500 هزار فرصت شغلی هستیم تا مدد جویان کمیته امداد به خودکفایی و در آمد پایدار برسند.

منبع آفتاب ایلام

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان