پنجشنبه، 28 تیر 1403| 18 July 2024
قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

قیمت روز خودرو دوشنبه ۱۸ آذر؛ سونامی قیمت ها، پراید ۱۳۱ را ۵۰ میلیونی کرد

۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۲:۴۵ چاپ کدخبر: 470

آفتاب ایلام - بازار خودرو امروز شاهد سونامی افزایش قیمت‌هاست. همه خودرو‌ها گران شده‌اند و تا چند میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. پراید صندوق‌دار امروز از مرز ۵۰ میلیون تومان عبور کرده و به ۵۱ میلیون تومان رسیده است. دیگر خودرو‌های سایپا تا دو میلیون تومان و محصولات ایران خودرو تا پنج میلیون تومان گران شده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

 

موج گرانی خودرو‌های سایپا را با خود برد. امروز همه این محصولات در بازار افزایش قیمت پیدا کرده‌اند. مثلا امروز کوییک دنده‌ای نسبت به اول هفته یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و روی رقم ۷۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است. ساینا افزایش قیمت دو میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و تا ۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بالا رفته است. امروز تیبا نسبت به اول هفته یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۵۹ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. تیبا ۲ افزایش قیمت کمتری را تجربه می‌کند و با ۹۰۰ هزار تومان گرانی، روی ۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ایستاده است. 

 

قیمت روز پراید در بازار امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

 

پراید صندوق‌دار به جمع ۵۰ میلیونی‌ها پیوست. این خودرو سایپا امروز با افزایش قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی از مرز ۵۰ میلیون عبور کرد و روی نرخ ۵۱ میلیون تومان ایستاد. پراید هاچ‌بک همچنان در کانال ۵۰ میلیونی پیشروی می‌کند و امروز با افزایش قیمت ۸۰۰ هزار تومانی به ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. امروز پراید وانت هم ۲۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۵۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بالا رفته است.

 

قیمت روز محصولات سایپا امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۴,۶۰۰,۰۰۰
۵۳,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۵۱,۰۰۰,۰۰۰
۴۹,۴۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
 ۵۲,۲۰۰,۰۰۰
۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
 ۵۹,۰۰۰,۰۰۰
۵۷,۷۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
 ۶۳,۹۰۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
 ۶۴,۵۰۰,۰۰۰
۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۷۲,۵۰۰,۰۰۰
۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

 

 

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

روند افزایش قیمت محصولات ایران خودرو را مثل خودرو‌های سایپا تحت تاثیر قرار داده است. امروز شاهد افزایش یکپارچه قیمت‌ها در بازار هستیم. آن هم در حد چند صد هزار تومان، بلکه چند میلیونی تومان!

سمند LX امروز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و تا ۸۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته است. سمند EF۷ افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. این محصول ایران خودرو امروز سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به یک قدمی کانال ۱۰۰ میلیونی یعنی ۹۹ میلیون تومان رسیده است.  

امروز پژو ۴۰۵ GLX حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. مدل دوگانه‌سوز ان خودرو افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. طوری که پژو ۴۰۵ GLx دوگانه‌سوز در بازار امروز حدود پنج میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و با نرخ ۹۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX هم در بازار امروز یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بالا رفته و به ۹۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ افزایش قیمت سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و به نرخ ۹۶ میلیون تومان رسیده است. دیگر مدل‌ها، اما کمتر گران شده‌اند. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۴ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم با افزایش دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و در بازار با قیمت ۱۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

امروز پژو پارس چهار میلیون افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و به نرخ ۱۰۶ میلیون تومان رسیده است. رانا سه میلیون تومان گران شده و در بازار با نرخ ۹۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دانگ فنگ H۳۰ هم امروز با افزایش قیمت دو میلیون تومانی به ۱۵۸ میلیون تومان رسیده است.

دنا با افزایش قیمت یک میلیون تومانی، کمترین گرانی را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده است. این محصول امروز در بازار ۱۲۸ میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا پلاس امروز سه میلیون تومان گران شده و تا نرخ ۱۴۵ میلیون تومان بالا رفته است. دنا پلاس توربو افزایش قیمت سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی را رقم زده و با نرخ ۱۷۹ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۲,۴۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۴,۳۰۰,۰۰۰
۸۱,۸۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۹,۰۰۰,۰۰۰
۹۵,۵۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۲,۷۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۲,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۵,۷۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۳۶۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۴۷,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰ 

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

 

محصولات کرمان موتور بعد از مدت‌ها نرخ مصوب کارخانه را پشت سر گذاشتند و امروز برای نخستین بار در چند ماه اخیر، در بازار گران‌تر از کارخانه فروخته می‌شوند. امروز جک J۴ در بازار پنج میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۵۲ میلیون تومان رسیده است. جک S۳ حدود شش میلیون تومان گران شده و با نرخ ۲۱۳ میلیون تومان یعنی سه میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه در بازار فروخته می‌شود. جک S۵ هم با افزایش قیمت سه میلیون تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار روی مرز ۳۰۰ میلیون تومان ایستاده است.

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

 

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته(تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۱۳,۰۰۰,۰۰
۲۰۷,۰۰۰,۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

 

محصولات مدیران خودرو از اول هفته در مدار گرانی باقی مانده‌اند. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک امروز حدود دو میلیون تومان گران شده و به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده است. با این وجود همچنان قیمت بازار کمتر از نرخ مصوب کارخانه است. چراکه مدیران خودرو قیمت این محصول را در طرح‌های فروش حدود سه میلیون بیشتر از کارخانه و معادل ۱۴۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار امروز دو میلیون تومان گران شده و حدود ۱۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود که دو میلیون کمتر از نرخ مصوب کارخانه است. MVM X۲۲ اتوماتیک امروز یک میلیون تومان گران شده و به ۱۹۲ میلیون تومان رسیده است. MVM X۳۳ از قاعده افزایش قیمت‌ها مستثنی نیست. این محصول نسبت به اول حدود دو میلیون تومان گران شده و به ۲۳۵ میلیون تومان رسیده است. MVM X۳۳ امروز از نرخ مصوب کارخانه پیشی گرفته و در بازار یک میلیون تومان گران‌تر فروخته می‌شود.

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

 

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۱۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

 

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان