پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 30 مهر 1399 | 2020 Wednesday 21 October  
 
 
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایلام

‍ رفع بیش از ۱۷۰۰ مورد شکستگی شبکه توزیع آب شرب شهر ایلام

۱۳۹۹/۰۷/۲۵ چاپ

به گزارش آفتاب ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایلام در بازدید میدانی از محل شکستگی شبکه توزیع آب در سطح شهر گفت: طی شش ماه اخیر بیش از ۱۷۰۰ و بطور متوسط روزانه حدود ۱۵ مورد شکستگی شبکه توزیع و خطوط انتقال در سطح شهر ایلام رفع می گردد.

مهندس پیرباوه پور  با اشاره به اینکه شکستگی شبکه توزیع و انشعابات از جمله چالش های  پیش روی امور آبفای شهرستان ایلام است، بیان داشت:  رفع شکستگی شبکه توزیع آب شهر به صورت مداوم در حال انجام است و اگر تاخیری در این مورد صورت می گیرد بعلت  حجم بالای شکستگیها و نیز اخذ مجوز های لازم از ارگان های ذی ربط از جمله شهرداری جهت حفاری  است.

وی دلیل اصلی شکستگی شبکه توزیع آب شرب شهر ایلام را عمر بالای شبکه توزیع دانست و گفت: بیش از ۳۰ درصد شبکه توزیع آب این شهر فرسوده است که نیازمند تخصیص اعتباراتی بیش از ۷۵ میلیارد تومان است.

مدیر امور آب و فاضلاب ایلام با تاکید بر  صرفه جویی و مصرف بهینه آب ازشهروندان درخواست کرد به محض اطلاع از هرگونه حادثه در  انشعابات،  شبکه های توزیع وخطوط انتقال با سامانه ارتباطات مردمی122  شرکت آب و فاضلاب تماس حاصل نمایند. 
 
منبع آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان