پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 06 آذر 1399 | 2020 Thursday 26 November  
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت

۶۰۰خرده فروش موادمخدر در استان ایلام دستگیر شدند

۱۳۹۹/۰۷/۲۷ چاپ

 فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف ۱۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر  در نیمه نخست امسال در استان ایلام و دستگیری ۶۰۰نفر در این ارتباط خبر داد.

به گزارش آفتاب ایلام، سردار نورعلی یاری صبح امروز در آیین صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته ناجا و با حضور استاندار و رئیس شورای تأمین استان ایلام، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه امیرالمومنین(ع) این استان در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد اظهار داشت: نیروی انتظامی رسالت خود را بر امنیت پایدار و برخورد با هنجارشکنان و خاطیان از قانون می‌داند و در انجام این رسالت اغماض نخواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: برخورد با هنجارشکنان و خاطیان از قانون در استان ایلام، این استان را امن‌ترین استان ایلام کرده است.

وی رضایتمندی مردم ایلام و احساس امنیت آنان را به‌عنوان نتیجه برخوردهای بدون اغماض با هنجارشکنان دانست و افزود: در استان ایلام، هنجارشکنی، تخطی از قانون و هر اقدامی که امنیت و آسایش مردم را مخدوش کند جایی ندارد.

یاری در ادامه برخورد ناجا در استان ایلام را فراگیر در تخلفات عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در برخورد با کلاهبرداران و فراریان از مالیات 51 مورد برخورد شده است که ارزش ریالی این پرونده‌ها بالغ بر یک میلیارد و 360میلیون ریال بوده است.


فرمانده انتظامی استان ایلام، کشف 170 کیلوگرم انواع مواد مخدر در نیمه نخست امسال و دستگیری 600 نفر در این ارتباط را از دیگر اقدامات برخوردی و پیشگیرانه عنوان کرد و گفت: دستگیری و جمع‌آوری معتادان متجاهر  نیز در استان به‌طور جدی در حال انجام است و موفقیت در برخوردها و اقدامات پیشگیرانه در استان مشخص است.

یاری در ادامه به کاهش 21 درصدی تصادفات فوتی و کاهش 26 درصدی تعداد متوفیان تصادفات اشاره و گفت: فرزندان ملت در لباس سبز ناجا در تمام صحنه‌ها به صورت شبانه‌روز در تلاش هستند تا امنیت این مرز و بوم تامین و مردم در امنیت کامل به امورات روزانه خود بپردازند.

وی یادآورشد: در ایام شیوع کرونا نیز پرسنل و فرماندهان ناجا به‌صورت شبانه‌روز به جهت اقدامات پیشگیرانه و نظارت بر رعایت پروتکل‌ها در حال انجام وظیفه هستند و تأمین سلامت مردم را همانند تامین امنیت خط قرمز خود می‌دانند.

در پایان این مراسم و سخنان سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان ایلام، یگان‌های مستقر در میدان صبحگاه، از مقابل جایگاه رژه رفته و آمادگی کامل خود را به نمایش گذاشتند.
منبع آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان