پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

دوشنبه, 10 آذر 1399 | 2020 Monday 30 November  

 

به گزارش آفتاب ایلام به نقل از خبرنگار کانال خبری پلیس ،سرهنگ "رضا همتی زاده"در گفتگوی تلویزیونی در برنامه افق روشن ضمن تشریح بخشی از فعالیت های پلیس راه گفت: وسعت ماموریت های پلیس راه از اقدامات ظریف فرهنگی و آموزشی گرفته تا فعالیت های قهری ،هر روزه در مقابله با تخلفات خطرناک رانندگی را شامل می شود.

این مقام انتظامی افزود: بر اساس برنامه جامعی که برای کاهش تصادفات رانندگی تدوین کرده ایم و با مدیریت استانداری در حال اجرای آن هستیم توانسته ایم مسئول سازی و افزایش فعالیت دستگاههای دخیل در حوزه ایمنی ترافیک را شاهد باشیم.

همتی زاده خاطر نشان کرد: با این حال ما معتقدیم رکن اصلی و عامل اساسی افزایش انضباط ترافیکی و موفقیت های خوبی که در کاهش تصادفات حاصل شده مربوط به مردم و مشارکت عمومی مردم در رعایت مقررات و همکاری با خادمین خود در مجموعه دستگاههای حوزه ایمنی ترافیک بویژه پلیس راه استان است.

همتی زاده گفت: از مهمترین برنامه های پلیس راه استان برای افزایش و ارتقاء شاخص های ایمنی ترافیک در استان، مربوط به مقوله توسعه ابزارهای هوشمند کنترل تخلفات رانندگی است که به صورت مرحله ای در حال پیشرفت و اجرا می باشد.
منبع آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان