پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

دوشنبه, 10 آذر 1399 | 2020 Monday 30 November  
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت

مطالبه گری و شفاف سازی مهمترین رسالت رسانه ها است.

۱۳۹۹/۰۷/۲۸ چاپ

 

به گزارش آفتاب ایلام، حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار شامگاه یکشنبه در دیدار جمعی از مسئولان رسانه‌های استان ایلام اظهار داشت: مطالبه‌گری و شفاف‌سازی مهمترین رسالت رسانه‌ها است.

 نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام و امام جمعه ایلام گفت: رسانه‌ها با مطالبه‌گری توأم با انصاف و پرهیز از سیاه‌نمایی، در فضای مستند و کارشناسانه می‌توانند مسئولان را مجاب به پاسخگویی کرده و درد مردم را به گوش مسئولان رسانده و تا حصول نتیجه پیگیری کنند.و
وی افزود:شفاف‌سازی از مسائل جامعه نیز تابع قلمی شیوا، متین، به‌حق و مستند است و در شفاف‌سازی‌ها باید حریم‌ها را حفظ کرد و به بهانه شفاف‌سازی حریم خصوصی افراد نباید مورد تعرض قرار گیرد.

خطیب جمعه ایلام، امید آفرینی، روحیه جهادی، دوری از سیاه‌نمایی در اخبار خبرنگاران را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و گفت: رویاندن نهال امید در دل مردم موجب تلاش و کار و اعتماد آنان به فردای این کشور می‌شود و بر جامعه رسانه‌ای استان است که علاوه بر مطالبه‌گری، امید را نیز در جامعه تزریق کند.

کریمی‌تبار، با بیان اینکه " اخبار و نقد و نظر رسانه‌های استان را به جد پیگیری می‌کنم و برای خبرنگاران ارزش قائلم" خاطرنشان کرد: آنچه رسانه‌های استان لازم است به آن برسند، این است که برای تاثیرگذاری جامعه و به نتیجه رسیدن در مطالبه‌گری به هم‌پوشانی یکدیگر اقدام کنند.

 نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام خلوص نیت را بر کار رسانه‌ای مؤثر دانست و گفت: اگر مطالبه‌گری‌ها، نقدها و نظرهای اصحاب رسانه از خلوص نیت و قرب الهی برخوردار باشد، بی‌شک نتیجه‌بخش و رافع مشکلات مردم خواهد بود.

وی، پرده‌دری‌ها، انعکاس مطالب غیرواقع و سیاه‌نمایی در قلم خبرنگاران را افت این قشر دانست و گفت: تلاش کنید که جامعه سالم و فعال رسانه‌ای استان ایلام گرفتار انعکاس مطالب غیرواقع و سیاه‌نمایی نشود و عده‌ای در زمین دشمن بازی نکنند.

در این نشست تعدادی از خبرنگاران مسائل و مشکلات استان  را عنوان و  حجت الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار به سؤالات و دغدغه‌های خبرنگاران پاسخ داد.

منبع آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان