پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

دوشنبه, 10 آذر 1399 | 2020 Monday 30 November  
یاداشت آفتاب ایلام

ناکارآمدی عامل نادیده گرفتن

۱۳۹۹/۰۷/۳۰ چاپ

 آفتاب ایلام|  این روزها پاسخ  برخی  صاحب منصبان در ایلام  به ناقدان و اظهار نظر کنندگان  در مورد روند پسرفت استان در ابعاد مختلف این جمله است که " خدمات نظام را زیر سئوال نبرید" جملاتی که فرار رو به جلو مسئولان در استان ایلام است.

بیان کنندگان چنین جمله‌ای غافل از آنانند که زیر سئوال برندگان اصلی "‌خدمات نظام" ضعف، ناتوانی، بی عملی و پر حرفی آنانی است که در مسند اجرایی استان ققط "از این شاخه به آن شاخه می پرند" و"فقط بلدند حرف بزند  و از عمل آنان  خبری نیست".

شمائید‌؛که  فرهنگ بی‌اعتمادی  را با بیان آمار و ارقام کذایی، وعده‌های تحقق نیافتنی ، و ایجاد شبکه‌ای از ارتباطات منفعت طلبانه " خدمات نظام" را در جامعه مورد هجمه قرار داده‌اید.

عملکرد شما باعث آن شده است تا دوگانگی "مردم و مسئولان" به وجود آید و امید و اعتماد در استان رخت بر بندد. نه آن منتقدی که از سر دلسوزی درد درمندان جامعه را منعکس می‌کند تا شاید فریاد رسی به دادشان برسد و برای فقر و نداری آنان چاره‌ای بیندیشد.

شمائید؛ که با "گل و بلبل "جلو دادن استان و پرهیز از انعکاس واقعیات از بهره مندی مردم از "خدمات نظام" ممانعت می‌کنید.

والا این مردم قدر‌دان انقلاب و نظامی که متعلق به آنان است بوده و هستند و برای حفظ حریم امن ولایت و دفاع از مکتب سرخ آن جان داده و جان می‌دهند.

عالینجنابان! مردم بر این باورند که "نظام " برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم جانانه در تلاش بوده و هست و ضعف و ناکارآمدی شما رامردم به "خدمات نظام" مرتبط نمی دانند بلکه بر این اعتقادند که ضعف، ناتوانی، بی عملی و پر حرفی و گذران روزی برای اتمام ماموریت کاری بیان کنندگان چنین جمله‌ای " خدمات نظام را زیر سئوال نبرید" خود عامل هجمه به نظام است.  

منبع: آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان