پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 15 آذر 1399 | 2020 Saturday 05 December  

آفتاب ایلام|  هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان ایلام صبح امروز با حضور در مزار شهدای ایلام با آرمان‌های والای شهدا تجدید پیمان کردند.

رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای استان ایلام در این مراسم که به‌مناسبت آغازین روز کاری هیئت جدید اندیشه‌ورز استان به انجام رسید اظهار داشت: حضور هیئت اندیشه ورز بسیج استان ایلام بر مزار شهدا به جهت تجدید پیمان مجدد با آرمان‌های والای شهدا است.

محمد علی‌نظری گفت: این حضور پیمان مجدد اندیشه با باورها است، چراکه امروز اندیشه‌ورزان بسیجی برای تحقق باورهای خود که همانا شهدای والامقام هستند بر مزار آنان حضور یافته‌اند تا بگویند راه شهدا، آرمان ما بوده و آمده‌ایم تا اندیشه خود را در راه باور و آرمان خود به اجرا درآوریم.

در ادامه پژمان مهدوی‌، رئیس شورای بسیج رسانه‌ای استان ایلام نیز حضور در مزار شهدای انقلاب اسلامی را دریافت توان و انرژی مضاعف برای مبارزه در جنگ نرم دانست و گفت: حضور اعضای اندیشه ورز بسیج رسانه استان ایلام بر مزار شهدا به این جهت است که قلم‌ها برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به کار برود و قلمی بی‌یاد شهدا بر سطرهای کاغذ فرود نیاید.

رئیس شورای بسیج رسانه‌ای استان ایلام افزود: بسیج رسانه استان ایلام همواره خود را مقید بر استمرار راه شهدا دانسته و در دوره جدید نیز ضمن تلاش برای رفع مشکلات اصحاب رسانه استان، بر استمرار رویکردهای معنوی پایبند است.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان