پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

دوشنبه, 29 دی 1399 | 2021 Monday 18 January  

ورالله تیموری در گفت‌وگو با آفتاب ایلام، با بیان اینکه "شیوع کرونا موجب کاهش درآمدهای این شرکت شده است و این کاهش درآمد پروژه‌های توسعه‌ای را با کُندی روبه‌رو کرده است" اظهار داشت: 53 درصد جمعیت شهری ایلام تحت پوشش فاضلاب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: تبعات کرونا بر درآمد این شرکت تأثیر منفی داشته است و سبب ایجاد طلب 130 میلیارد ریالی مشترکان خانگی شده است و این طلب درآمد را به‌شدت تحت تأثیر خود قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد علاوه بر طلب از مشترکان خانگی، دستگاه‌های دولتی نیز با مشکل پرداخت روبه‌رو شده‌اند و طلب این شرکت از ادارات به 70 میلیارد ریال می‌رسد.

تیموری با عنوان اینکه این شرکت از بودجه دولتی برخوردار نیست و توسعه خدمات آن منوط به کسب درآمد است گفت: عدم تأمین درآمد شرکت و قابل وصول نبودن طلب از مشترکان اعم از دولتی و خانگی موجب ایجاد اختلال و روند کُند در ادامه و یا تعریف پروژه‌های جدید توسعه‌ای شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که "پروژه‌های دفع بهداشتی فاضلاب در شهرستان‌های تابعه چه زمانی به نتیجه خواهند رسید؟" گفت: فعلاً 35 درصد جمعیت شهری استان ایلام از سیستم دفع بهداشتی فاضلاب برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام افزود: تمام تلاش شرکت آب و فاضلاب استان ایلام این است که پروژه‌های نیمه‌تمام را به پایان برسانیم و فاضلاب شهرستان‌هایی که در حال انجام هستند را وارد مدار کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در ادامه افزود: تقاضا ما از مشترکان آن است که با پرداخت به‌موقع حق اشتراک خود، شرکت آب و فاضلاب را در راستای تأمین اعتبار پروژه‌های زیرساختی و توسعه‌ای کمک کنند.

منبع: آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان