سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

سرهنگ رضا همتی زاده صبح امروز در حاشیه مانور زمستانی پلیس‌راه و در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام  اظهار داشت: از مهم‌ترین برنامه‌ها و اهداف این طرح خدمات‌رسانی به مردم و افزایش ضریب ایمنی جاده‌ها در این استان است.

وی ادامه داد: رانندگان در فصل زمستان قبل از سفرهای برون‌شهری باید نسبت به فراهم نمودن تجهیزات ایمنی به‌ویژه زنجیر چرخ و همچنین معاینه فنی توجه داشته باشند چراکه در غیر این صورت پلیس‌راه اجازه تردد به خودروهای دارای نقص فنی در جاده‌ها را نخواهد داد.

سرهنگ همتی زاده بابیان اینکه گروه‌های طرح زمستانی پلیس‌راه از امروز در محورهای مواصلاتی استان ایلام مستقر خواهند شد و خدمات را به مردم و مسافران ارائه می‌دهند گفت: در طرح زمستانی سال جاری، حدود 90 گروه گشتی محسوس و نامحسوس در محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان انجام‌وظیفه می‌کنند.

رئیس پلیس‌راه استان تصریح کرد: لازم است تا رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به‌تمامی اصول ایمنی، در فصل زمستان رانندگی کرده و خودروهای خود را برای حضور در محورهای کوهستانی و نقاط برف‌گیر به وسایل و تجهیزات لازم ازجمله زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی مجهز کنند.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان