جمعه، 04 خرداد 1403| 24 May 2024
درنشست احزاب وفعالان اصول گرایی استان با استاندار ایلام مطرح شد:

ما معتقد به هدفمندی یارانه ها هستیم اما اقدام اخیر دولت را در این شرایط زمانی مناسب نمی دانیم

۱۳۹۸/۰۹/۲۱ ۲۱:۰۹ چاپ کدخبر: 517


آفتاب ایلام - جلسه احزاب و فعالان سیاسی اصول‌گرا با حضور 70 نفر صبح امروز با استاندار ایلام در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید، محمد نوذری معاون سیاسی استانداری ایلام ضمن خیرمقدم به ارائه گزارشی از اوضاع انتخابات، تعداد شرکت‌کنندگان و تحصیلات و طبقه اجتماعی آنان اشاره کرد.

در ادامه دکتر نصرت اله حیدری دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان و جانشین خانه احزاب به بیان سخن پرداختند، حیدری انقلاب اسلامی را بسترساز تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: مشکل اساسی امروز ما در این مسیر بحث دولت سازی است.

وی جریان اصول‌گرایی انقلابی را حامل  نگاه به ارزش‌ها حول اسلام، امام، رهبری و انقلاب دانست و گفت: در این جریان توسعه با نگاه به حفظ اصول ارزش‌ها مدنظر دانست وان را در مقابل جریان غرب‌گرا دانست.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان ایلام  انتخابات پیش روی مجلس را  فرصتی برای تحقق این مطالبه رهبری دانست و گفت: جریان اصول‌گرایی با وحدت و سازمان‌دهی در راستای تحقق این مهم در تلاش است. حیدری در ادامه به وقایع اخیر در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: ما معتقد به هدفمندی یارانه‌ها هستیم اما اقدام اخیر دولت را در این شرایط زمانی مناسب  نمی‌دانیم.

حیدری با توجه به ریشه وقایع اخیر گفت: اصلاح‌طلبان معتقدند که باید اعتراضات را به رسمیت شناخت. ما هم در جریان اصول‌گرایی معتقدیم که باید آن بخش از اعتراضات که به خاطر تنگناها بود به رسمیت شناخت.

حیدری افزود: ما معتقدیم که ریشه اصلی این وقایع در فقر بیکاری است و مسئولیت دولت در این بخش مهم است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان ایلام  بر پرهیز از نگاه جناحی به بحث مبارزه با فساد پرداخت و ضمن حمایت از اقدامات آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه، خواستار همراهی همه با ایشان در این زمینه شدند.

وی فساد را یک آفات برای نظام دانستند و خواستار برخورد با فسادتر هر سطحی وهرجناحی شدند.

حیدری در پایان ضمن تأکید بر انسجام سیاسی  و داخلی در کشور بر بازسازی اعتماد عمومی و عبرت از وقایع اخیر تأکید داشت.

حیدری از اقدامات فرمانده سپاه استان، استاندار، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در  مواجه با وقایع در استان تشکر کردند و اعلام کردند مردم استان بار دیگر وفاداری خود را به‌نظام نشان دادند، در ادامه آقایان صیدی، اکبری، ویسه، فرهادیان، خزلی، خانمحمدی، رجایی، راسخی، منتظری، کریمی مباحث خود را حول انتخابات، فقر وبیکاری در ایلام، تبعیض در استان، ترکیب هیئت‌های اجرایی، ضرورت وصیانت از آراء مردم و نگاه جناحی در استانداری ایلام و...به اظهارنظر پرداختند.

انتهای پیام/

/

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان