پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 27 دی 1399 | 2021 Saturday 16 January  

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: بیش از ۲هزار واحد متخلف در ایلام به‌دلیل رعایت‌نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب شده است.

عزت عبدخانی در گفت‌وگو با آفتاب ایلام با بیان اینکه "نظارت عوامل بازرسی سازمان صمت بر بازار ایلام به‌صورت 24 ساعته است" اظهار داشت: پلمب بیش از 2000 واحد متخلف در ایلام به‌دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: این تعداد واحد صنفی در یک‌ماه گذشته پلمب شده‌اند و به بسیاری دیگر از واحدها نیز تذکر داده‌ایم و نواقص برخی نیز در محل مرتفع شده است.

وی نظارت بازرسان سازمان صمت را جدی و بدون اغماض عنوان کرد و افزود: در این شرایط که اعمال محدودیت‌های سراسری مقابله با کرونا در حال انجام است، اقدام به تشکیل گشت‌های مشترک سازمان صمت و تعزیرات حکومتی کرده‌ایم که این گشت‌ها مؤثر و موفق در کنترل بازار هستند.

عبدخانی نظارت و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را اولویت سازمان صمت بیان کرد و گفت: هر واحد صنفی که حقوق مصرف‌کننده و دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا در امر پیشگیری را رعایت نکند پلمب و به مراجع قانونی معرفی می‌شود. معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از شهروندان درخواست کرد: مردم موارد نقض پروتکل‌های بهداشتی، گرانفروشی و تخطی از رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و عرضه کالای نامرغوب را به بازرسان سازمان صمت گزارش کنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع:آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان