پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 بهمن 1399 | 2021 Wednesday 20 January  

,به گزارش آفتاب ایلام،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: فعالیت شرکت های تعاونی توسعه و عمران زمینه ساز رشد و رونق اقتصادی می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در اولین جلسه شرکت های تعاونی عمرانی شهرستانی که با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار و فرمانداران ایلام به صوت ویدیو کنفرانس برگزار شد، شرح مختصری از فلسفه و اهداف تشکیل تعاونی ها و هم چنین آخرین آمار و وضعیت تعاونی های تشکیل شده و فعال پرداخت و خواستار حمایت فرماندران و مدیران دستگاه های اجرایی از فرایند تشکیل این تعاونی ها شد.
همچنین با برشمردن فعالیت های تعاونی های توسعه و عمران شهرستان ایلام خواستار حمایت دستگاهای اجرایی در جهت رفع موانع فعالیت این تعاونی ها شد.
وی گفت: با تاکید بر ضرورت تشکیل سریعتر تعاونی های توسعه عمران در تمامی شهرستان های استان، فعالیت شرکت های تعاونی توسعه و عمران زمینه ساز رشد و رونق اقتصادی می شود.
وی نقش فرمانداران و تعامل آنها را با ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تشکیل شرکت های تعاونی توسعه و عمران سازنده عنوان و خاطرنشان کرد: ظرفیت های بسیاری در استان وجود دارد که می توان به شرکت های توسعه و عمران واگذار کرد.

آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان