پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 بهمن 1399 | 2021 Wednesday 20 January  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

ضرورت رسیدگی به پرونده منطقه آزاد مهران در مجمع

۱۳۹۹/۱۰/۱۶ چاپ

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تصویب منطقه آزاد تجاری مهران اولویت مجمع تشخیص مصلحت نظام برای مردم ایلام است.
به گزارش آفتاب ایلام؛ محسن رضایی پیش از ظهر امروز به منظور بررسی ویژگی‌های اقتصادی ایلام وارد این استان شد و در ابتدای ورود با حضور در مزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادعای احترام کرد و شهدا را الگو و راهنما و صراط مستقیم ماندن در مسیر اسلام و انقلاب دانست و اظهار داشت: حضور در مزار شهدای گمنام این استان ولایتمدار ادای دین به رزمندگان و جانبازان و ایثارگرانی است که با تقدیم جان خود مسیر نورانی انقلاب و ولایت و اسلام را برای آیندگان منور کرده‌اند تا در مسیر انقلاب نلغزیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سپس با حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار دیدار که در این دیدار وعده پیگیری منطقه آزاد تجاری مهران را داد و گفت: پرونده منطقه آزاد تجاری مهران به عنوان یک ضرورت برای افزایش اشتغال، اقتصاد و معیشت مردم ایلام در مجمع در حال رسیدگی است.

رضایی افزود: در تلاش هستیم تا با اعلام نظر اعضای مجمع این منطقه تجاری نیز به تصویب برسد و تصویب منطقه آزاد تجاری مهران اولویت مجمع تشخیص مصلحت نظام برای مردم ایلام است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای تأمین اعتبار سامانه گرمسیری نیز اقدامات خوبی در حال انجام است که سهم استان ایلام از این اعتبارات محفوظ است.

در این دیدار حجت الاسلام الله نور کریمی‌تبار به تشریح اقدامات مردم ایلام در دوران دفاع مقدس و مسائل و مشکلات موجود استان پرداخت و از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خواست پیگیری تصویب منطقه آزاد تجاری مهران و توجه اعتباری به سامانه گرمسیری را داشت.

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام در ادامه خاطر‌نشان کرد: مردم ولایتمدار ایلام با کمترین امکانات و تجهیزات در دوران دفاع مقدس و سایر صحنه‌های انقلاب از جان و مال خود گذشتند و در برابر رژیم بعث عراق جنگیدند و امروز نیازمند توجه ویژه مسئولان برای توسعه همه جانبه هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان