پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

دوشنبه, 18 اسفند 1399 | 2021 Monday 08 March  
رئیس پلیس‌راه استان ایلام از یخبندان و لغزندگی برخی محورهای مواصلاتی ایلام در پی بارش سنگین برف و کاهش شدید دما خبر داد.

سرهنگ رضا همتی زاده در گفت‌وگو با آفتاب ایلام با اشاره به بارش برف در استان ایلام اظهار داشت: آغاز بارش برف دیروز و ادامه آن در بامداد امروز پنجشنبه (02 بهمن 1399) موجب کاهش شدید دما و یخبندان در محورهای مواصلاتی ایلام شده است.

رئیس پلیس‌راه استان ایلام گفت: وضعیت حادث‌شده رانندگی در جاده‌های استان ایلام خاصه محور قلاجه، تونل آزادی تا سرابله و محور حمیل به استان کرمانشاه را با خطر کولاک، کاهش تاییددیدمستقیم و یخ‌زدگی و لغزندگی مواجه کرده است.

وی افزود: تردد در محورهای مواصلاتی عنوان‌شده نیازمند به همراه داشتن زنجیر چرخ و سالم بودن سیستم گرمازای خودرو مورداستفاده برای تردد در این محورها خواهد بود.

همتی زاده با اشاره به استقرار تیم‌های راهداری و پلیس را در تمامی محورهای مواصلاتی استان ایلام گفت: به رقم شرایط حادث‌شده با تلاش عوامل راهداری تردد در تمامی محورها جریان دارد و تلاش برای ادامه تردد ایمن برای رانندگان در حال انجام است.

رئیس پلیس‌راه استان ایلام همراه داشتن زنجیر چرخ، یخ‌شکن، لامپ اضافی، سالم بودن سیستم برق‌رسانی اتومبیل و چراغ‌ها و شیشه جلو و لباس گرم و غذای کنسرو را از ضروریات تردد در جاده‌های استان ایلام در این ایام عنوان کرد و افزود: توصیه پلیس به مردم عزیز که قصد سفر از ایلام به سایر نقاط کشور و از سایر نقاط کشور به استان ایلام را دارند آن است که سفر خود را به تأخیر انداخته و یا در صورت ضرورت به موارد عنوانی دقت لازم را داشته باشند.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان