پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

دوشنبه, 18 اسفند 1399 | 2021 Monday 08 March  
 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: برنامه‌های دهه فجر‌ ایلام مجازی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام علی چراغی‌پور در گفت‌وگو با آفتاب ایلام ظهار داشت: انجام برنامه‌های متنوع برای بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان ایلام با محوریت اجرا در فضای مجازی خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: برنامه‌های دهه مبارکه فجر به آن جهت در فضای مجازی برگزار می‌شود که اولویت ستاد بزرگداشت دهه مبارکه فجر بر سلامت مردم است.

وی افزود: نادیده‌انگاری بیماری کرونا موجب بازگشت موج چهارم کرونا در استان خواهد شد و برای پیشگیری از ورود موج چهارم کرونا به استان ایلام بهترین شیوه همین عمل به رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و این مهم در تمام برنامه‌های مورد نظر برای دهه مبارک فجر لحاظ شده است.

چراغی‌پور در ادامه یادآورشد:  نمایشگاه عکس و پوستر، تبیین و تشریح اهداف انقلاب اسلامی و آرمان‌های مقدس آن، تقویت روحیه و اراده  انقلابی مردم، آذین‌بندی معابر سطح شهرهای استان و توزیع بسته‌های معیشتی، غبار رویی مزار شهدا از جمله برنامه‌های ایام مبارک دهه فجر در استان ایلام خواهند بود که در بستر مجازی انجام می‌شوند.

وی تجربه استفاده از فضای مجازی برای برگزاری مباحث فرهنگی و ایام و مناسبت‌ها را تجربه موفقی عنوان کرد و گفت: انجام برنامه‌ها در بستر فضای مجازی چیزی کم از فضای واقعی ندارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: بنطر می‌رسد حضور مردمی در شرایط فعلی در بستر فضای مجازی حضوری مسئولانه است و مردم نشان داده‌اند در ایام و مناسبت‌های خاص کشور فضای مجازی را محلی برای دفاع از ارزش‌های انقلابی انتخاب کرده‌اند.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان