پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

جمعه, 15 اسفند 1399 | 2021 Friday 05 March  
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: گروه‌های اجرایی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ایلام "اقدام جهادی" را معنا کردند.

سردار جمال شاکرمی در گفت‌وگو با آفتاب ایلام اظهار داشت: طرح شهید قاسم سلیمانی برای پیشگیری، درمان و مهار کرونا در استان ایلام نمونه‌ای بارزی از اقدام و عمل جهادی است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: گروه‌های اجرایی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در ایلام "اقدام جهادی" را معنا کرده‌اند.

سردار شاکرمی افزود: آموزش و درمان و غربالگری خانه به خانه بدون کوچکترین هزینه‌ای برای تک تک شهروندان ایلامی در تمام نقاط استان ایلام براساس اجرای طرح شهید سلیمانی وضعیت کرونا در استان ایلام سامان یافته است اما این به معنای تمام شدن بیماری کرونا نیست.

وی حضور بیش از 700 تیم بسیج در انجام طرح را حضوری بی‌بدیل در استان عنوان کرد و گفت: تیم‌های حاضر در انجام طرح خدمات گوناگونی از تأمین معیشت نیازمندان تا تأمین دارو و درمان مبتلایان را انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام افزود: غربالگری خانه به خانه در برخی از شهرستان‌های استان 100 درصد انجام شده است و در تلاش هستیم تا در سایر شهرستان‌ها نیز به غربالگری 100 درصدی برسیم.

بسته‌بندی و توزیع بسته‌های  بهداشتی با اقلامی همچون ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده دست و بروشورهای آموزشی و فرهنگی از دیگر اقدامات تیم‌های اجرایی طرح شهید سلیمانی به گفته سردار جمال شاکرمی است که در این ارتباط گفت: این طرح دغدغه جامعه هدف را در ابعاد معیشت، آموزش، بهداشت و درمان برطرف می‌کند.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان