پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

جمعه, 15 اسفند 1399 | 2021 Friday 05 March  

به گزارش آفتاب ایلام،به نقل از روابط عمومی ؛مدیر کل بهزیستی ایلام در این آیین گفت: این مرکز شانزدهمین مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد استان است که با هدف بهبود مصرف کنندگان مواد مخدر ایجاد و راه اندازی شده است.

زهرا همتی فعالیت کمپ های ترک اعتیاد را یکی از روش های درمانی موفق در بهبود افراد مصرف کننده مواد مخدر عنوان کرد و افزود: امسال در مجموع ۷۶۸ نفر در این مراکز پذیرش شده که کاهش این رقم نسبت به پارسال به علت تعطیلی دوره ای این مراکز در دوران شیوع ویروس کرونا بوده است.

معاون دادستان ایلام نیز در این آیین تاسیس کمپ ترک اعتیاد بانوان را یکی از ضرورت های استان عنوان کرد و گفت: این مرکز نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد بدنبال خواهد داشت.

محمدامین ایمانی مقدم ابراز امیدواری کرد با ایجاد این مرکز نیاز استان برای درمان زنان مصرف کننده مواد مخدر فراهم شود.

محمد کریمی، دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان نیز در این آیین ایجاد این مرکز را اقدامی موثر در ساماندهی زنان مصرف کننده مواد مخدر و تسریع در روند بهبودی این افراد دانست.

زینب شیرخانی، مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری ایلام نیز در این آیین با تقدیر از تلاش های مجموعه بهزیستی برای راه اندازی این مرکز از همه دستگاه های مربوطه خواست همکاری لازم برای حمایت از این مرکز داشته باشند.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان