شنبه، 12 فروردین 1402| 01 April 2023
 مراسم تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استان ایلام برگزار شد.

آفتاب ایلام| مراسم تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استان ایلام صبح امروز با حضور سردار جمال شاکرمی در مجتمع فرهنگی لاله برگزار شد.

در این مراسم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی آغاز شد، فرمانده سپاه امیرالمومین(ع) استان ایلام اظهار داشت: سرمایه امروز امنیت کشور همین رزمندگانی هستند که در میادین نبرد در دوران دفاع مقدس درس مقاومت آموخته و امروز بعنوان پیشکسوت صاحب  تجربه برای نسل کنونی هستند.

شاکرمی قدردانی و تجلیل از پیشکسوتان را وظیفه سپاه عنوان کرد و گفت: نسل کنونی سپاه پاسداران خود را خادم پیسکسوتان و رزمندگان دیروز میادین نبرد حق علیه باطل می‌دانند .

وی افزود: مراسم امروز به همین جهتِ خدمتگزاری است و این مراسم مراسم تشریفاتی نیست بلکه مراسم دیدار با تفکری است که امتحان خود را در میدان نبرد پس داده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام افزود: ما امروز آمده‌ایم تا از شما رزمندگان و پیشکسوتان درس رهروی از راه ولایت و جان دادن و جانبازی در راه مکتب سرخ تشیع بیآموزیم چرا که معتقدیم شما این راه را با سربلندی طی کرده‌اید.

در ادامه این مراسم سردار شاکرمی پای درد دل رزمندگان پیشکسوت دوران دفاع مقدس نشست که تصاویری از این دیدار ذیلا تقدیم می‌گردد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان