پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 21 April  
فرماندار چرداول

۲۹ سازمان مرم نهاد در چرداول فعال است

۱۳۹۹/۱۲/۰۹ چاپ

فرماندار چرداول گفت: ۲۹ سازمان مردم نهاد در این شهرستان فعالیت می کنند که از این تعداد ۱۸ مورد دارای مجوز فرمانداری هستند.

به گزارش آفتاب ایلام ،الیاس فتاحی اظهار داشت: تعداد سازمان های مردم دارای مجوز از ورزش و جوانان هشت مورد و دارای مجوز از بهزیستی سه مورد است.

وی تعداد ورزشکاران سازمان یافته چرداول را ۵۸۰ نفر اعلام کرد و افزود: تعداد ورزشکاران سازمان یافته این شهرستان در سال گذشته یک هزار و ۵۰۰ نفر بوده که امسال بدلیل کرونا و تعطیلی باشگاه ها کاهش یافته است.

فتاحی همچنین به تعداد دانشجویان و جوانان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی اشاره کرد و گفت: تعداد کل دانشجویان این شهرستان، ۸۴۲ نفر است که از این میزان ۲۸۴ نفر را دختران و ۵۵۸ نفر را پسران تشکیل می دهند.

فرماندار چرداول ادامه داد: ۲ هزار و ۶۰۰ جوان تحت پوشش هلال احمر هستند که از این میزان ۶۰۰ نفر فعال و ۲ هزار نفر نیز عادی هستند همچنین ۵۹۰ نفر تحت پوشش بهزیستی و ۶۲۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

وی اضافه کرد: همچنین هزار نفر تحت پوشش جهاد کشاورزی، یک هزار و ۸۶۵ نفر فنی و حرفه ای، ۳۰۰ نفر میراث فرهنگی، ۲۰۵ نفر ارشاد اسلامی و هزار و ۶۰۳ نفر نیز تحت پوشش کتابخانه های این شهرستان هستند.

 فرماندار چرداول به تسهیلات اشتغالزایی اشاره کرد و گفت: ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به جوانان جویای کار با اشتغال هزار و ۱۳۲ نفر در این شهرستان پرداخت شده است.

فتاحی میزان پراخت تسهعیلات ازدواج توسط بانک های عامل را نیز ۱۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

منبع ایرنا

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان