پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 21 April  

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام با بیان اینکه شهرداری ها رابطه تنگاتنگی با سازمان تامین اجتماعی دارند، گفت: محدود بودن منابع شهرداری موجب تاخیر در پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی شده و چالش هایی در این زمینه به وجود آمده است.

به گزارش آفتاب ایلام، احمد کرمی روز چهارشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رییس سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون ۲۷ شهرداری با ۲ هزار نیرو در سطح ایلام فعال هستند که از این تعداد ۲۶ شهرداری زیر ۲۵ هزار نفر را پوشش می دهند.

وی افزود: با توجه به همکاری شهرداری با سازمان تامین اجتماعی، خدمت به بیمه شدگان امری مهم و ضروری است و انتظار می رود تامین اجتماعی با توجه به محدودیت منابع شهرداری مساعدت بیشتری در پرداخت حق بیمه داشته باشد.

معاون استاندار ایلام یادآور شد: شهرداری ها به عنوان نهادهای غیردولتی درآمد هزینه ای باید از راه های مختلف درآمد کسب کرده و امورات خود را بگذرانند.

کرمی تاکید کرد: شهرداری‌های سراسر کشور با چالش درآمد پایدار روبرو هستند و شهرداری ایلام نیز از این قاعده مستثنی نیست، در این وضعیت فعال‌سازی کدهای درآمدی که تاکنون راکد مانده اند، از برنامه‌ های شهرداری ایلام به منظور جذب اعتبار است.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان