پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

سه شنبه, 31 فروردین 1400 | 2021 Tuesday 20 April  
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای ایلام:

۷۴۰ میلیارد تومان برای توسعه ایلام هزینه شده است

۱۳۹۹/۱۲/۱۳ چاپ

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: ۷۴۰ میلیارد تومان اعتبار  برای توسعه و برون رفت استان در بخش زیرساخت ها تزریق شده است و دوران خوبی پیش روی ایلام قرار دارد.


به گزارش آفتاب ایلام، علی اکبر بسطامی روز چهارشنبه در نشست تشکل های کارگری، کارفرمایی و کانون های بازنشستگی استان ایلام اظهار داشت: اولویت و اهداف کمیسون کارگری توجه و رصد پرداخت به موقع حق و حقوق قشر کارگر است.
وی افزود: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم از این رو همکاری و هماهنگی دستگاه های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.
بسطامی به مصوبه مناطق جنگی اشاره کرد و گفت:  بر اساس مصوبه کمیسیون اجتماعی مجلس، بازنشستگان از مزایای منطقه جنگی بهره‌مند می‌شوند.
وی با بیان اینکه ایلام یکی از مناطق جنگی است و از مزایای این قانون بهره مند نبود،  افزود: قانون استفساریه بند ( ج ) ماده ۱۱۲ برنامه ششم توسعه کشور که در مورد تسری مزایای مناطق عملیاتی و امنیتی به بازنشستگان است بررسی و با رای قاطع نمایندگان تصویب شد.
بسطامی یادآور شد: با فراهم شدن این زمینه بسیاری از مشکلات کنونی بهبود یافته و کیفیت خدمات ارائه شده به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان به صورت چشمگیری ارتقا خواهد یافت.
نماینده مردم ایلام در پایان خواستار تعین تکلیف بیمارستان شهدای زاگرس و خارج شدن از وضعیت هیات مدیره ای شد.
نماینده حوزه جنوبی ایلام نیز در این نشست گفت: در راستای ارائه خدمات، تسهیلات قرض الحسنه ای بازنشستگان از 50 میلیون ریال به 100 میلیون ریال افزایش یابد.
بهزاد علیزاده افزود: درمانگاه های تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی به لحاظ کمی و کیفی و تامین تجهیزات مور توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه بازنشستگان سرمایه های ارزشمند سازمان هستند، یاداور شد: بررسی و رفع مشکلات این افراد، همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان