پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 21 April  

    رضا میرزاد| قاسم سلیمانی دشتکی، با تصویب هیئت دولت به خوزستان رفت تا در سال پایانی دولت ، مدیریت یکی از استراتژیک ترین استان‌های کشور را برعهده بگیرد و مدیریت عالی استان ایلام را نیز برای بیست و دومین با ر در تاریخ تاسیس خوددستخوش تغییر کند.

این تغییر موجب شده است  تا ایلامی‌ها همصدا استاندار شدن" محمد نوذری" را از وزارت کشور طلب ‌کنند و برای طلب خود بر این باورند که استاندار شدن "محمد نوذری" منطقی‌ترین گزینه برای این روزهای استان ایلام است و در شرایط زمانی باقیمانده از "عمر دولت"، "پایان سال" و "شرایط موجود شیوع کرونا" و "نزدیک‌شدن به ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا" هیچ گزینه‌ای بهتر از "محمد نوذری"نمی‌تواند استان ایلام را به سر منزل مقصود برساند.

تجربه "منصب معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی "، "برگزاری سالم و بدون تنش انتخابات مجلس شورای اسلامی" در استانی با گرایش شدید قومی و قبیله‌ای، "شناخت جغرافیا"، "اجتماع" ، "سیاست" و "اقتصاد" این حوزه از جغرافیای کشور"منش" ، "رفتار" ، "گفتار"،"صداقت" و "شجاعت در مطالبه‌گری" و "نظارت و پیگیری" و علم به برنامه‌های حال و آینده توسعه ایلام "محمد نوذری" را در افکار مردم ایلام منطقی‌ترین  گزینه برای استانداری ایلام کرده است.

چرا که علاوه بر شاخصه‌های اقناعی برای مردم ایلام در منصب معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و در حال حاضر سرپرستی استانداری از "نوذری" مرد اقدام ساخته است.

"نوذری" توانسته است در مدت کوتاهی که بر مسند امور استانداری ایلام اتخاذ تصمیم می‌کند با اعمال مدیریت "قاطع"،"پیگیر" و "حضور میدانی" کرونای سرکش را در ایلام مدیریت کند برای مصوبات ستاد وقت بگذارد و خود شخصاً نتیجه مصوبات را رصد کند که نمونه آن حضور و نظارت میدانی بر بستن مرز مسافری مهران بود که نوذری را بر آن داشت تاشخصا بر این تصمیم نظارت و در پایانه مرزی حضور یابد.

نوذری  "خوش ییومن است" و روبان افتتاح و بهره برداری از میدان نفتی آذر را قیچی کرد و آغاز فصل جدید از توسعه ایلام در تاریخ  رقم زد.

با این وصف مطالبه مردم ایلام برای استاندار شدن "محمد نوذری" دلایل بیشمار منطقی دارد  و این مردم بر این باورند؛ وجود نیرهای سفارشی، جناحی و یا وابسته به افراد و احزاب و تفکرات نه تنها برای استان ایلام اعتلا و توسعه نمی‌آورند بلکه استان ایلام را از مسیر توسعه منحرف و داشته‌ها و تلاش برای افزایش آن را نیز از دست  خواهند دادو بر این اساس از دولت و وزارت کشور می‌خواهند تا با انتخاب منطقی و پرهیز از تکرار سیاست‌های غلط گذشته و انتصاب نیروهای سفارشی  "محمد نوذری" را استاندار بیست و دوم ایلام  کنند.

 انتخاب "محمد نوذری" به عنوان استاندار ایلام  ادا دین وزارت کشور به مردم ایلام است و پاسخ به هم صدایی ایلامی‌ها  برای استاندار شدن" محمد نوذری"  .

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان